reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wlasnie dziewczy odnosnie kosmetyków czy w ciazy uzywacie tych samych co dotychczas np kremow balsamow itd ?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie do końca te same. W składzie kremu nie powinno być jakiś składników (nie pamiętam dokładnie ale na pewno był wśród nich wyciąg z soi). Dlatego ja używam Nivea :). Co do balsamów są specjalne dla kobiet w ciąży, ale tu też dobrze czytać etykiety bo tylko część z nich jest od 1 trymestru. Oczywiście to tylko moja opinia , ja wolę dmuchać na zimne :)
 
No wlasnie dziewczy odnosnie kosmetyków czy w ciazy uzywacie tych samych co dotychczas np kremow balsamow itd ?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nic nie zmieniałam- przez pierwsze trzy miesiące tylko brzucha niczym nie smarowalam, a potem to kupiłam specjalny balsam na rozstępy. Też jest na nim info - stosować od 3go m-ca ciąży ;)
 
Asiu - cieszę się że wracasz:). Tak to z nami jest, jak zaczynasz działać to pojawia się nadzieję i większa chęć do życia;). Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

Dziekuje, zobaczymy co z tego bedzie ale nadzieja sie pojawila spowrotem. Teraz mi bardzo zalezy aby sie dowiedziec o co w tym chodzi !!! bo poki co zielona jestem [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu to wy tam przesrane macie z tymi szkolami, przedszkolami. Ani w wiezieniu:-p

no nie jest latwo, mamy dwa dni na rok ze mozesz dzieci ze szkoly wyciagnac. O reszte musisz pisac podania do samego dyrektora i tlumaczyc sie ale gwarancji nie ma ze sie dostanie. Jak przygotowalismy sie na transfer to maz musial byc ze mna a wiec juz takie dwa dni na ten rok szkolny uzylam. No ogolnie ten system szkolny tutaj troche kontrowersyjny jak dla mnie, szczegolnie dla rodzicow pracujacych slabo to wyglada!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga06 ✊✊✊ za dzisiejszą wizytę:)
Pierwsza po transferze tak ?? Czekamy na informacje ❤


Nie mogę odpalić kompa:( nie wiem czy nie zepsułam bo ja to mam dwie lewe ręce:D mąż dzwonił i mówił żeby się nie martwić bo to stary grat ;D myślę że od jutra już normalnie kalendarz będzie funkcjonował i może ktoś jeszcze chce się dopisać ? To dopisze :)


Kochan wstałam o 3 wyspana o 6 znowu się zdrzemnelam masakra :D
 
reklama
Do góry