reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy laktacyjne

Wytłumacz mężowi że tak jest na początku powiedz na czym polega potrzeba ssania i bliskości.
Mój synek w dzien ma juz dlugie przerwy ale wieczorem zje kolacje a i tak obudzi zaraz na cyca:p
 
reklama
@Anet23 @olcia1718 w końcu trochę się sytuacja uspokoila a i córka jest spokojniejszadużo rozmawialam z mężem i tym co mowilyscie tłumaczyłam, tłumaczyłam i tłumaczyłam mu aż w końcu odpuścił trochę. Poszłam za Wasza rada i kiedy była głodna dawalam jej troszkę mm ale najczęściej już nie miała ochoty pić. Myślę , ze kilku jej się uspokoily i to też dużo dała ale najważniejsze, ze na chwilę obecną kp a malutka dostaje pelnowartosciowy pokarm. Oby tak było dalej. Kolejnym razem nie dam się tak łatwo przegadac rodzinie. Dziękuję za dobre rady i wsparcie uratowalyscie moje kp
 
Cześć może mi coś podpowiecie:)
jestem mamą 2.5 miesięcznego dziecka. od kilku dni zauważyłam że Mały preferuje jedną pierś nad drugą. Dziś zauważyłam że jedna pierś ta mniej preferowana zdecydowanie się zmniejszyła, mimo że starałam się do tej pory "panować " nad sytuacją i pilnować żeby jadł z obu podobny czas. Czy sytuacja jest jeszcze do uratowania mimo że w tej piersi jest mniej mleka? Ostatnie pół godziny jadł(?) ciumkał tą mniej lubianą a teraz jest jakby pusta i przy naciśnięciu ojawia się kroplelka, a nie tryska mleko tak jak z drugiej
 
Moja mała ma 4 miesiące, początki karmienia były straszne !!! Tez miałam tak, ze wolała prawa pierś, ja jednak karmie do teraz raz jedna raz druga. Zapisuje każde karmienie:) tak tak to głupie ale to pozwala mi kontrolować sytuacje ;p staraj się nie naciskać na pierś bo możesz zatkać kanalik itp. Ja karmie raz jedna raz druga bez względu jak długo dzidzia je :)
 
Do góry