reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam kochane wy moje w NOWYM ROKU
Każdej życzę wspaniałego pozytywnego roku pełnego zdrowia ,szczęśliwych porodów ,zajść w ciażę ..
BASIA super gratuluje chłopca !
My w domu Sylwek...nie pisałam ale końcówka roku była dla nas bardzo stresująca...choroby,szpital... szkoda nawet gadać...
co tam słychać???
 
reklama
U nas wszystko dobrze. Na 90% trzeci chłopczyk. Więc basia89 witaj w klubie. Święta minęły szybko rodzinnie. W sylwestra poszliśmy na zabawe do sali 180zl od pary, ale zabawa była super. Gdyby nie przeziębienie co mnie dopadło dwa dni przed bym się bawiła do rana chyba a tak to o 2 poszłam do domu a mąż wrócił godzinę później. Z dziećmi została moja mama więc spokojnie.
 
U nas wszystko dobrze. Na 90% trzeci chłopczyk. Więc basia89 witaj w klubie. Święta minęły szybko rodzinnie. W sylwestra poszliśmy na zabawe do sali 180zl od pary, ale zabawa była super. Gdyby nie przeziębienie co mnie dopadło dwa dni przed bym się bawiła do rana chyba a tak to o 2 poszłam do domu a mąż wrócił godzinę później. Z dziećmi została moja mama więc spokojnie.

Już znacie płeć ? To szybko ! A mój M marzy o córce i już mi zapowiedział 3 dziecko ale ja się śmieje, że u nas to nie ma szans na córkę [emoji12] Fajnie, że zabawa się udała [emoji2]



Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Już znacie płeć ? To szybko ! A mój M marzy o córce i już mi zapowiedział 3 dziecko ale ja się śmieje, że u nas to nie ma szans na córkę [emoji12] Fajnie, że zabawa się udała [emoji2]



Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
No już wiemy tak na 90%
Tonu mnie podobnie jak u ciebie szans na córkę raczej nie ma więc nawet się nie nastawiałam że może tym razem będzie dziewczynka choć smutek lekki jest bo to na 99% ostatnia ciaza
 
Hej dziewczyny
Szkoda że tu juz prawie nikt nie zagląda.
Basia już 25 tc?? o jesuuu
Żabila a u ciebie 15 ależ to leci !!!
U nas masakra chorobowa ,której końca nie widać . Czekam na wiosnę jak na jakieś zbawienie. Kompa nie mam czasu kiedy odpalić.....
 
Ja po wizycie maluch wazy już 150g. To 1,5 czekolady [emoji41]
Współczuję chorób. Moje szoguny ciągle z katarem ale odpukac na tym się zazwyczaj kończy chyba że jakiś kaszel to załączam inhalator i 3-4 dni i mija.
 
Żabila, to w 30 urodziny mojego męża masz wizytę [emoji16]
Ja miałam wczoraj. Maluch ma 1750g i wszystko jest w porządku [emoji6]
@Venicee a co u was??
Aga, jak tam dzieci?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,

U nas wszystko Oki. Dzieci rosną, Ania już skończyła 10 miesięcy i zaczyna chodzić przy meblach . Jest pocieszna bardzo, taki z niej przytulasek. Tymcio bardzo jest za swoją siostra już są awantury o resoraki ale dają radę. Ze zdrowiem nawet też wporzadku. Tymek miał teraz zapalenie ucha ale to przez 3 migdał jesteśmy na etapie leczenia . Zobaczymy za miesiąc co powie laryngolog.
Dziewczyny ale czas leci zaraz będziecie mieć ze sobą swoje maluszki.
Basia a co u Ciebie będzie bo już nie pamiętam, na kiedy masz termin ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry