reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam. Czy bóle pleców po iui są normalne? 8 stycznia miałam iui a od 4 dni mam bóle pleców na dole. Dziś robiłam test żeby sprawdzić czy ovitrelle jeszcze będzie fałszował mi wynik I wyszła jedna kreska, czyli ovitrelle już nie ma wpływu na wynik testu ani na moje bóle. Poza tym wczoraj miałam kłucia w jajniku I pachwinie a jak szybciej wstanę to kłują jajniki. Czy ktoś tak też miał? Kiedy przejdą te bóle pleców I kłucia?

Ja miałam przed pierwszą iui, ale to chyba były korzonki...po samej inseminacji nigdy nic mnie nie bolało...Może masz właśnie owulację?
 
reklama
Popieram w 100%. Na ty etapie wszystko może znaczyć "nic", a nic "wszystko". :)

Mojej wredoty jeszcze nie ma. Jak nie trzeba to przychodzi, a jak trzeba to siedzi w krzaczorach i stymulacji zacząć nie mogę... ;/
Może zrobiła Ci psikusa i schowała się na kilka porządnych miesięcy hihi.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nigdy bólu pleców nie miałam po iui...

polecam też żurawinową herbatkę na cewkę moczową... dużo pić i sikać, w ostateczności furagina

u mnie @ wciąż nie ma, za to bólcyca... po progesteronie ma się rozumieć ech...
 
Ja niestety też znowu lipa. Jutro miało być testowanie ale pierwsze ślady @. Skubana jak w zegarku, nawet jednego dnia nie chce mi dać nadzieji.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE

STYCZEŃ



. . - zuzik85 - czeka na @/początek stymulacji przed drugim podejściem
17 - reqiem - testowanie po staraniach naturalnych
17 - Nila - testowanie po pierwszej IUI
16-18 - Gotart - wizyta w klinice przed stymulacją do IVF
19 - redferrari - testowanie po drugiej IUI
22 - Anuśśśka - testowanie po IUI
22 - Kefirek - testowanie po IUI
25-26 - nuna85 - testowanie po staraniach naturalnych
26 - Evelevel - wizyta serduszkowa
30 - Cikulinka - przewidywany termin @ (po naturalnych szaleństwach)

LUTY

01 - Dankaaa - testowanie po czwartej IUI


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
hej wszystkie staraczki :) ja już zakończyłam moją przygodę z iui - niestety po raz kolejny przyszła miesiączka, po 3-ciej nieudanej. Zdecydowaliśmy się na in vitro, to co wyłożyliśmy już na inseminacje równa się jednemu transferowi. Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że każda z Was doczeka się małego cudu. Interesuje mnie jedna sprawa, bardzo często piszecie o PCOS, czy możecie mi powiedzieć na jakiej podstawie macie to stwierdzone?
 
reklama
hej wszystkie staraczki :) ja już zakończyłam moją przygodę z iui - niestety po raz kolejny przyszła miesiączka, po 3-ciej nieudanej. Zdecydowaliśmy się na in vitro, to co wyłożyliśmy już na inseminacje równa się jednemu transferowi. Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że każda z Was doczeka się małego cudu. Interesuje mnie jedna sprawa, bardzo często piszecie o PCOS, czy możecie mi powiedzieć na jakiej podstawie macie to stwierdzone?
Usg plus panel hormonalny

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry