reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Miłego dnia dziewczyny!! Samych dobrych wieści!!!
Ja się przebudzilam, ze stresu.
Hej Kochana dzień dobry, zaparz sobie rano melisę z miodem i cytryną i wypij na wyciszenie. Pogłaszcz się po brzuszku i powtarzaj w kółko ze musisz być spokojna dla Maleństwa [emoji4] Niczym się nie martw bo wszystko będzie dobrze!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi93 powodzenia, trzymam kciuki żeby było wszytsko dobrze :)
Dzięki wielkie dziewczyny za te doświadczenia i dobre słowo. Tak zrobię to się może w końcu uspokoję jak beta będzie dobrze rosła :)
 
Dzień dobry [emoji3]
Kawa już pachnie u mnie[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie mdłości dopadły i od wczoraj nawet nie mogę myśleć o kawie :( wieczorem (tzn o 18 :p) zamarzyłam o chlebie z masłem i mój kochany wstał i mi upiekł! [emoji7] [emoji7] plusy bycia w ciąży [emoji6]

Miłego dnia dziewczyny!

f2w3csqvilsnamac.png
 
Witajcie z rana naprodukowalyscie wczoraj ze nie da rady tego nadrobić
Witam nowe wrzesnioweczki wspaniałych 8 miesięcy
Niestety trzeba wstać i musze młode powoli szykować do przedszkola a tak bym sobie jeszcze polezala. Mi tez ostatnio kawa nie bardzo wchodzi czasami wypije pół kubka i na tym koniec a przed ciaza to potrafiłam nawet 4 wypić i teraz zasypiam na stojąco przez cały

w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Witajcie, spokojnego dnia zycze.
Kladlam się z mega bolacymi nogami i miednica. Wzielam no spe. A wstałam i jakby nigdy nic. Zaraz chłopaków do przedszkola wioze. Czyli znaczy ze mnie ze zmęczenia tak bolały. Chyba musze więcej odpoczywać...
 
Witam Dziewczyny....mam na imie Małgosia,jestem mamą 2 synów (9i 10 lat) a teraz w ciąży z maleństwem trzecim.planowanym w nowym domku:) nie pisałam wcześniej bo pracowalam...mialam mnostwo do roboty...pracuje w szkole.niestety do wczoraj.trafilam do szpitala z krwawieniem.to byla najgorsza noc w zyciu.strach...bo 2 poprzednie ciaze przebiegly ksiazkowo.lekarz stwierdzil ze dzidziuś ma się dobrze.ale dostalam leki,leze w szpitalu i odchodzę od zmyslow....są tu jakies mamy z takimi problemami?

Witam nową mamusie, ja tez mam dwone dzieci w wieku 9 i 10 lat a teraz oczekuje upragnionego trzeciego malenstwa, pracuje w przedszkolu i apropo na drugie imie mam Malgorzata. Jakiego podobienstwa gratjlacje wielkie i spokojnej ciąży życze
 
reklama
ja też się umówiłam do gina na 9 lutego, nie wiem czy wytrzymam :laugh2:
jak się nie wygadać rodzinie i znajomym? jak taka radość człowieka rozpiera :D
mówiłyście już rodzice? kiedy planujecie? myślałam o walentynkach - święto Miłości i te sprawy ;)

My planujemy powiedziec naszym rodzica na dzien babci i dziadka
 
Do góry