reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja pierwsza procedura długo protokół 12 pobrano zaplodnili 6 trzymali do 5 doby miałam podany jeden zarodek reszta nie przetrwała oczywiście ten jeden też że mną nie zostal.. Zmieniłam klinikę krótki protokół pobrane 6 A 4 nadawały się do zapłodnienia ale obumieraly i 2 walczyły szybka reakcja Pani doktor żeby podać w 3 dobie więc tak zrobiliśmy.. później dowiedziałam się, że ten jeden też nie wytrwal więc nadzieja byla w tym jednym który mi podano i mamy 8tc [emoji173] nasz jedynaczek dał radę :)
Najwyraźniej ( tak jak już któraś z dziewczyn Ci napisała ) może to być czynnik męski... musisz wierzyć w swojego kropeczka!! :* ja jak się dowiedziałam że mój drugi przestał walczyć A jeszcze nie wiedziałam że ten jeden właśnie sobie robi domek w moim brzuszku płakałam bardzo cały dzień.. Jedynaki są silne [emoji173]

U nas ta sama sytuacja , dwa ostatnie w 3 dobie mi podano 17 mscy temu , mowiac zle rokujace I aby zwieksxyc szanse szybko dwa

Sadzilam ze zle nas badano skoro umieraja i taki wynik - 17/15 obumarlo ,2 sa ostatnie , mowili ze brak problemu u nas

Ale jak teraz zaszlam znow 5 mscy temu w ciaze to se mysle co bylo powodem ze brak mrozakow....
Ewelin niewiem jaka byla sytuacja ... ale poprostu u nas szok naprawde
 
reklama
Jedna ta piękna i ta szczęśliwa :) mój m liczy na cud owulacje i jeszcze cud dziecko z tej owulacji...;) Ale ja jestem realistka i po cichu układam w głowie plan działania czyli leczenia:)
a Ty jak się czujesz ? Brzuszek rośnie? Cieszę się ze te guzki to nic strasznego.

Mozliwe ze padnie na ciebie nie tylko ja tu mam naturalsa kochana ...
Tez mialam plan klinika blisko Neuss, zapisane wszystko I tylko umawic termin spotkania z dr ...czekalam az corka bedzie miala 12 mscy I kp az tak nie potrzebuje wiec sadzilam ivf na czerwiec lipiec .... los to niespodzianka nigdy nie wiesz przyszlosci

Duzo lepi od jakiegos tygodnia ;) za 8 dni 5 msc , dojsc pilke juz widac [emoji4]
Niewiem czy dobrze te guzy ale wszyscy je mamy tylko niektorzy bardzo male , jutro onkolodzy bo narazie to internista mi robil usg tarczycy[emoji13]
musi byc dobrze
Trzymam za ciebie mocno i reszte!
 
Dziewczyny jestem pierwszy raz na forum i bardzo potrzebuje waszej odpowiedzi oraz wsparcia. 3 lata staramy się z mężem o dzidziusia przyczyn nie powodzenia - brak. Zdecydowaliśmy sie na in vitro jesteśmy po pierwszym transferze. Dzisiaj 9 dpt, niestety od 5 dpt zaczełam krwawić i to mocno jak na @. Dodam że transfer miałąm 26 dc a mam 28 dc. Czy jest szansa że coś się złuszcza a moje zarodeczki mają sie dobrze?. Panicznie boje sie zrobić Bete nie wiem czy dam psychicznie rade jesli sie cos nie uda. Wmawiam sobie że wszysto jest ok. Lekarz kazde przyjmowac leki i poczekać... a ja chyba zwarjuje.
 
Dziewczyny jestem pierwszy raz na forum i bardzo potrzebuje waszej odpowiedzi oraz wsparcia. 3 lata staramy się z mężem o dzidziusia przyczyn nie powodzenia - brak. Zdecydowaliśmy sie na in vitro jesteśmy po pierwszym transferze. Dzisiaj 9 dpt, niestety od 5 dpt zaczełam krwawić i to mocno jak na @. Dodam że transfer miałąm 26 dc a mam 28 dc. Czy jest szansa że coś się złuszcza a moje zarodeczki mają sie dobrze?. Panicznie boje sie zrobić Bete nie wiem czy dam psychicznie rade jesli sie cos nie uda. Wmawiam sobie że wszysto jest ok. Lekarz kazde przyjmowac leki i poczekać... a ja chyba zwarjuje.
Ilu dniowy zarodek miałaś?
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Styczeń to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-18 sykatynka
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-01-24 jasani usg 2 trymestru
2018-01-25 hope322 podglądanie maluszka <3
2018-01-25 HopeFul87 badania prenatalne
2018-01-30 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-13 Zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Do góry