reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@agatush czy mozesz wiecej napisac o tym sklepie,tyle ze ja mieszkam pomiedzy tarnowem a krakowem,blizej Tarnowa,zaintrygowalyscie mnie tymi piekarniami i sklepami! Plis :-*
 
reklama
@agatush czy mozesz wiecej napisac o tym sklepie,tyle ze ja mieszkam pomiedzy tarnowem a krakowem,blizej Tarnowa,zaintrygowalyscie mnie tymi piekarniami i sklepami! Plis :-*
Bentula sklep nazywa się Putka. Prowadzą również sprzedaż online z dowozem kurierskim. Wejdź na ich stronę internetową (jak wpiszesz putka w wyszukiwarkę to Ci wyskoczy) i zobacz :-) ja jadłam ich chleby, bułki, drożdżowki, paczki i ciasta i naprawdę mi smakowały. Nigdy nie pokusił się żeby samej piec bezglutenowe pieczywo, więc to u nich naprawdę mi podpasowalo. Ciasta to piekła sama, ale np. Drożdżowe zawsze zamawiałam u nich :-) a w kwestii tych drugich produktów. Na stronie balviten'u w zakładce świeże wypieki są produkty z marki bezglutenowe przysmaki. Zarówno jasne pieczywo, jak i bagietka oraz bułki są bardzo dobre. Smakiem przypominają bułkę wrocławska :-) ja np. Jak robiłam zamówienie to zamawiałam 10 bochenkow , kilka opakowań bułek i bagietek i mrozilam. Wyciągam sobie po jednym bocheński i albo rozmrażam w całości, albo pół odkrawalam do rozmrozenia a pół dalej chowałam i uwierz nic się z tym nie dzialo. A pieczywo jest świeże bo data jego ważności to kilka dni a nie miesięcy jak w przypadku innych pieczywo BG. Owszem zdarzało się że jakiś bochenek trafił mi się felwrny i się kruszyl, ale z pieczywem gluten owym też tak bywa :-)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@olaa90, ja jestem na dokladnie takim etapie. Ja nie mialam zabiegu ale poronienie w pierwszym tygodniu grudnia. Wlasnie mam brazowe plamienia ale @ nie przychodzi ale licze ze juz niedlugo sie rozkreci.
Kiedys mialam bole okresowe ktore sie zaczely dzien wczesniej, teraz po zmienieniu diety na bezglutenowa nie mam boli okresowych a jedyna oznaka nadchodzacej @ to wlasnie plamienia kilka dni wczesniej.
Czekam jak na zmilowanie bo jestem umowiona u lekarza ze przyjde porobic rozne testy jak tylko dostane.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@Kwiatuszekk23 dzieki za info o lametcie. Dr P mówił o zwiększeniu jakości???? Nie tylko ilości?
Kciuki, żebyś szybciutko wyszła i już tam do końca ciąży nie wtacala.
@dżoł my robimy w invikcie. Na podstawowe, msome i testMAR 1 dxien, na posiew 5, na chromatyne aż 10 :(. Strasznie długo, a on zwlekał od października :(
A wiązanie z hialuronem nie robicie od razu?

@Destino oo prosze jaki obrot sprawy[emoji4]

U mnie glowa nisko od dluzszego czasu i co ? I nic[emoji2][emoji848]

Bo Asia czeka aż ciocia Bertha będzie testować [emoji1] jeszcze tydzień tylko!
 
@bertha ani ten z Invimedu, ani Paśnik o tym nawet nie wspomnieli. Gizler mówił, ze najważniejsze w moim przypadku są scd i msome. Bo to dna plemnika może psuć rozwój zarodka u mnie.
Do czego jest przydatne badanie, o którym piszesz?
 
hej. czy któraś z Was analizowala ostatnio z ginem podstawowe wyniki nasienia ? chcialabym sie "poradzic" na prv czy u mojego jest ok? normy normalmi ale sie martwie :( chromatyna dopiero za 3 tyg.
 
reklama
@dżoł - ja niestety nie pomogę, u nas lekarz analizował, ale zbyt wiele nie mówił, prócz tego, że wyniki bdb i jest wszystko git i że u męża nie ma problemu... (z czego ten był dumny jak paw)
 
Do góry