reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
hej wszystkie staraczki :) ja już zakończyłam moją przygodę z iui - niestety po raz kolejny przyszła miesiączka, po 3-ciej nieudanej. Zdecydowaliśmy się na in vitro, to co wyłożyliśmy już na inseminacje równa się jednemu transferowi. Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że każda z Was doczeka się małego cudu. Interesuje mnie jedna sprawa, bardzo często piszecie o PCOS, czy możecie mi powiedzieć na jakiej podstawie macie to stwierdzone?
Wysokie AMH
 
reklama
hej wszystkie staraczki :) ja już zakończyłam moją przygodę z iui - niestety po raz kolejny przyszła miesiączka, po 3-ciej nieudanej. Zdecydowaliśmy się na in vitro, to co wyłożyliśmy już na inseminacje równa się jednemu transferowi. Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że każda z Was doczeka się małego cudu. Interesuje mnie jedna sprawa, bardzo często piszecie o PCOS, czy możecie mi powiedzieć na jakiej podstawie macie to stwierdzone?
Link do: Zespół policystycznych jajników - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet tu jest wszystko opisane

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi i rozumiem Cię, ale nie poddawaj się, spróbuj ponownie :* Na jakim pęcherzyku była iui?
To bylo moje pierwsze iui. Miałam je na cyklu naturalnym. Nie dopytywałam się o wielkość pęcherzyka. Lekarz dzień wcześniej zrobił mi usg i powiedział że następnego dnia jest ten idealny moment. W dniu iui nie miałam już usg... myślicie, że powinnam? Że jednak się nie strzelili?
 
To bylo moje pierwsze iui. Miałam je na cyklu naturalnym. Nie dopytywałam się o wielkość pęcherzyka. Lekarz dzień wcześniej zrobił mi usg i powiedział że następnego dnia jest ten idealny moment. W dniu iui nie miałam już usg... myślicie, że powinnam? Że jednak się nie strzelili?
Moim zdaniem powinien zrobić usg, choćby dla samego spokoju i żebyś na przyszłość wiedziała jaki był pęcherzyk.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nila my wszystkie uczymy sie na wlasnych iui i z kazda kolejna jestesmy madrzejsze i wiemy czego wymagac. Mialas robiona droznosc?

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nila my wszystkie uczymy sie na wlasnych iui i z kazda kolejna jestesmy madrzejsze i wiemy czego wymagac. Mialas robiona droznosc?

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Drożność miałam w tym samym cyklu 6 dni przed iui. Obydwa jajowody działają bez zarzutu. Nasienie przyszłego taty też ok. Tylko ta natura nie chce z nami współpracować ;-)
 
Drożność miałam w tym samym cyklu 6 dni przed iui. Obydwa jajowody działają bez zarzutu. Nasienie przyszłego taty też ok. Tylko ta natura nie chce z nami współpracować ;-)
To tak jak u nas [emoji4] jestem po dwóch IUI. teraz jesteśmy na etapie testów genetycznych, może spróbuj, wystarczy skierowanie od internisty i znaleźć poradnie. Można też prywatnie ale to spore koszty.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To tak jak u nas [emoji4] jestem po dwóch IUI. teraz jesteśmy na etapie testów genetycznych, może spróbuj, wystarczy skierowanie od internisty i znaleźć poradnie. Można też prywatnie ale to spore koszty.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Chcemy jeszcze spróbować max 3 razy iui a później może in vitro. U nas jest dofinansowanie więc zastanawiamy się poważnie nad podjęciem tego kroku. Zwłaszcza, że nieubłaganie czas leci i wkrótce mogę się nie załapać ze względu na wiek.
 
Do góry