reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoł - dziękuję za priva, kochana! ;*
@bobasek1990 - to pewnie czujesz pierwsze ruchy w ten sposób;* a brzuszek już rośnie?:) Jejku pamiętam jak dopiero, co byłaś na początku i panikowałaś i zobacz jak już daleko <3!!!
@marzycielka81 - :p oj tam, oj tam!
Tak brzuch rośnie że dzisiaj muszę posegregowac ubrania bo w nic się nie mieszcze
 
Ja zgadzam sie z tym ze napewno usg szkodzi,zwlaszcza częste,telewizor szkodzi,komorka również. Prawda jest taka ze cywilizacja idzie do przodu,a my razem z nia,wiadomo nie chcemy sie zatrzymac,cofac do tyłu. Bo takie jest życie. Sama latalam raz na tydzien na usg,bo ze strachu warjowalam w domu. Gdyby nie było to byśmy nie chodziły. Z młodszą córka rzeczywiście bylam tylko trzy razy na usg,ciezkie czasy byly,i co? Miala atopa,ma celiakie,miala do roku skaze bialkowa,więc nie do konca tak jest. Każdy ma pewnie slabsze geny,lub predyspozycje,i takie mechanizmy jak usg moga je uruchamiac. A wiadomo ogolnie ze cywilizacja szkodzi!
 
@olaa90 powiem Ci kochana,ze sie nie nagadali. Byla kobieta juz teraz starsza i mowila ze jej endometrioza ujawnila sie juz w 12 r zycia,bolalo ja wszystko prawie caly miesiąc,az znalezli guza na nerce wycieli jej,i wtedy dopiero pomyslano ze moze to endometrioza,ale z tego co zrozumialam byla w ameryce. Lekarz potwierdzil ze juz tak mlode osoby moga chorowac,ze nacieki sa na miednice,przewod pokarmowy,jelita,i chorym wydaje sie ze choruja na cos innego. I ze choruje 30% ludzi,i za malo jest kampani w tym temacie. I ze ma to zwiazek z plodnoscia!
 
A u mnie znowu dzien do kitu wcziraj te zeby a dzisiaj zepsula sie po dwoch miesiacach uzytkowania wyciskarka ale szajs.... albo pechh.... chcialam tez dzisiaj kupic prenatal uno ale uwaga nigdzie nie bylo woec moje mysli sa ze wszystko idzie ale nie w kierunku ciazy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry