reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny to ja chyba plasuje sie na 50 miejsce:p to chyba sie nigdy nie doczekam:/
@roxie123 Oj przede mna jeszcze daleka droga narazie odliczam dni do powrotu meza za tydzien przyjezdza na weekend;)
 
@roxie123 , ja dostałam accofil dlatego,że mając allo mlr 0% nie chciałam się szczepić i do tego kiry pomieszane
@marshia ,nic się nie stało :)
Któraś dziś wstawiała artykuł o szkodliwości usg, mamaginekolog odpowiedziała na ten artykuł, nazywając go stekiem bzdur. Trochę odetchnęłam,bo ja tych usg miałam już bardzo dużo. Przez krwiaka w ciągu tygodnia miałam 6usg , z czego 3 jednego dnia!
 
Ooo ciekawe, będę próbować z tym mlekiem, najlepiej zacznę już dziś ;)Kurcze pixi.nova też miałam teraz dziwnie krótki cykl, ale nic z tym nie robię ;) czekam na to jaki będzie kolejny, ale chyba znowu szykuje się wczesna owu, bo dziś 4dc a jajniki od czasu do czasu dają o sobie znać [emoji6]Madziu, AGD do kuchni?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Tak
 
@zosiak szybciej zleci niż myślisz :) ja na razie jestem w zacofaniu ... Ty już możesz , jak będziesz miała faceta przy sobie :)
@matylda23 no ja mam te Kiry podobne do Ciebie w sumie , może też wysępię accofil , nawet na myślenie by mi było lepiej , ze coś tam moze na mnie działa... bo straty tez we wczesnych tygodniach ... kurde nie moge sie doczekac wizyty ... chyba ze wyjdzie kariotyp i szlak trafi wszystko na raz :/
Też widziałam to u mamaginekolog , ze usg jest ok :) ostatnio oglądałam nowe produkty super sprawa te segregatorki , ale to ja sobie moge na razie tylko powyobrażać
 
@roxie123 jeszcze musze miec owulacje z lewej strony jak nie bedzie ryzykowac nie bedziemy. Tak ja tez narazie wyobrazam sobie przechodzilam dzisiaj kolo smyka lezka mi sie w oku zakrecila. Ogladalam tez dzisiaj pytanie na śniadanie przed tematem endometriozy bylo o zachowaniu ojca po urodzeniu dziecka panowie sie tak cieszyli ze znowu mi lezka w oku stanela.
@marshia czy Ty masz io? bo chyba u Ciebie to wyczytalam stosujesz jakas diete badz tabletki
 
@zosiak a ja się zrobiłam słupem soli...nic mnie nie rusza... to chyba się nazywa wyparcie xD na razie mi tak jest dobrze , bo taka emocjonalna osoba jak ja wpadłaby moment w depreche i to grubą ... dlatego teraz tez , się zrobiłam taka , że panikuję i skupiam uwagę na innych rzeczach to taki skutek uboczny ... ale lepsze to niż ciągłe wycie w poduszkę ... na razie musze przetrwać ... ps. jak czytam czy oglądam jak ta druga połówka zachwyca się brzuszkiem , czy szczęśliwy bo reaguje bobas kopniakami czy coś tam to tak mnie ściska na wylot , ale daje rade i odwracam uwage
 
Kochane dziękuję za info.
Chcę wybrać sprzęt Samsunga.
Piekarnik z mikrofalą schef collection.
Płyte,lodówkę Samsunga . Podobała mi się lodówka Liebherr premium ale jest za droga .@roxie123 lodówkę masz do zabudowy bo sprawdzałam tą samsunga schef collection i musiał by być front odkryty.
Nie wiem jeszcze jaką zmywarkę.
Pralkę na pewno eco babel jeszcze nie wiem jakiego producenta
Suszarkę ,z której ubrania można od razu włożyć do szafy.

Kochane z chęcią przejmę brzuszek tylko nie wiem który i kiedy he he.
Jestem daleko w polu ze staraniami.
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 jeszcze musze miec owulacje z lewej strony jak nie bedzie ryzykowac nie bedziemy. Tak ja tez narazie wyobrazam sobie przechodzilam dzisiaj kolo smyka lezka mi sie w oku zakrecila. Ogladalam tez dzisiaj pytanie na śniadanie przed tematem endometriozy bylo o zachowaniu ojca po urodzeniu dziecka panowie sie tak cieszyli ze znowu mi lezka w oku stanela.
@marshia czy Ty masz io? bo chyba u Ciebie to wyczytalam stosujesz jakas diete badz tabletki

Mam IO. Stosuję Gluckophage 500 x2, co drugi dzień NAC, piję Inofem x2 i jem mniej więcej zgodnie z IG.
Dziś na śniadanie chleb razowy z hummusem, mozarellą i pomidorem. Na 2 śniadanie jabłko, na lunch sałatkę z kurczakiem (wędlina), na obiad krem z zielonych warzyw (proste historie). Standardowo do tego w południe 3 kostki gorzkiej czekolady Wawel na rozruch umysłu ;). Nie traktuję tego jako diety w znaczeniu "diety", jem w ten sposób od kilku lat. Oczywiście grzeszę czasem, czasem jeszcze czesciej ;), ale można się tego tak nauvzyć, ze wchodzi w krew :)
 
reklama
@magda1208 ja mam nie zabudowaną ale w zabudowie haha w sensie wsadzona w meble na równo ale nie jest front mebli tylko lodówki wysle Ci zdj jak chcesz :) co do piekarnika i mikrofali to przepłacisz... mikrofali nie będziesz używac oprócz funki podgrzewania więc chef to drogo , piekarnik no mógłby byc ale też drogi ja mam dual cook i super wystarczająco :) czasami płacisz za bajery , ktorych potem nie używasz :) to tak ode mnie :) chyba, że gotujesz jak w restauracji szef i się znasz na gotowaniu cudów to jak najbardziej :)))

@marshia czy inofem ma działanie takie jak ovarin ? ja z dietą tak samo staram się jeśc teraz zdorowo ale nie przesadnie aż :)

U Was też tak wieje ?
 
Do góry