reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Picie z butelki

Mój Franuś ładnie trzymał butelkę, gdy ja tak niby niedbale mu ją trzymałam, że sam się zorientował, że musi ją podtrzymywać i tak łapie butelkę i ją trzyma. Ostatnio świetnie trzyma kubek Nan my first choice. O to trzyma naprawdę piękniutko, tylko czasami muszę mu nakierować rączki. I jest git:D
 
reklama
Ja byłam w szoku, gdy mała trzymała butelkę i z niej piła, gdy miała 4 mies. i nie był to epizod. Podejrzewałam, że mogło to być spowodowane kształtem butelki Natural Feeling Chicco. Jest to szeroka butelka ze zwężeniem po środku, dodatkowo smoczek jest w kształcie piersi, który w naturalny sposób podpowiada, na której części oprzeć brodę. Teraz malec ma 9 miesięcy i nadal potrafi sam chwycić butelkę, ale nie jest to regułą, często nie wyciąga rączek, każąc się karmić:) tak więc być może niektóre dzieci potrafią wcześnie chwytać jeśli są uchwyty lub zachęcający kształt, ale muszą też być chęci ku temu:)
 

Załączniki

  • IMG_20170905_132327.jpg
    IMG_20170905_132327.jpg
    402,8 KB · Wyświetleń: 128
Do góry