reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ciekawego w Warszawie

dardella

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Grudzień 2013
Postów
55
Polecicie miejsca i sposoby na kreatywne spędzanie czasu w Warszawie?
Ostatnio byłam w Horror house i polecam, można napędzić sobie stracha. :D
 
reklama
No to tradycyjnie chyba Centrum Kopernik, można zwiedzić na starówce malutkie knajpki, o których wiedzą w większości tylko warszawiacy (a nie powiem które - chcesz kreatywnie to sama znajdź ;)), znaleźć schowaną uliczkę tysiąca schodków , ewentualnie łyżwy na Narodowym czy przy PKiN
A niedługo się otwiera Muzeum Wódki na Wierzbowej, podobno będzie super! Zresztą narodowa duma :D Otwierają pasjonaci, więc jestem pewna że muzeum będzie wartościowe :)
 
No to tradycyjnie chyba Centrum Kopernik, można zwiedzić na starówce malutkie knajpki, o których wiedzą w większości tylko warszawiacy (a nie powiem które - chcesz kreatywnie to sama znajdź ;)), znaleźć schowaną uliczkę tysiąca schodków , ewentualnie łyżwy na Narodowym czy przy PKiN
A niedługo się otwiera Muzeum Wódki na Wierzbowej, podobno będzie super! Zresztą narodowa duma :D Otwierają pasjonaci, więc jestem pewna że muzeum będzie wartościowe :)

W Koperniku nie byłam, tak się wybieram, że się wybrać nie mogę :D Co do knajpek - faktycznie, poszperam jak będę na Starówce. Łyżwy są ok, ale w tym roku odpuszczam, bo mam stracha (w zeszłym roku złamałam rękę właśnie na lodowisku).
Muzeum Wódki? A to nie będzie nudne? :D
 
Polecam powyższe również :) Dodałabym Muzeum Narodowe, tak są często wystawy czasowe również. O Muzeum Wódki nie słyszałam, a to takie bardziej ekspozycyjne, czy degustacyjne? ;)
 
Polecam powyższe również :) Dodałabym Muzeum Narodowe, tak są często wystawy czasowe również. O Muzeum Wódki nie słyszałam, a to takie bardziej ekspozycyjne, czy degustacyjne? ;)
Czytałam na ich fejsie, że jest opcja biletu w ramach którego można degustować :D Ale samo muzeum otwierają dopiero za 3 dni!
 
Ciekawe są spektakle w Teatrze Wielkim Opera Narodowa na Placu Piłsudskiego, osobiście byłam też zaraz obok tego Teatru w Barze&Restauracji Bubbles i super połączenie na wieczór
 
Ja do domu horrorów nie bardzo... Do Kopernika się chciałam wybrać, ale straszne tłumy mnie skutecznie odstraszyły.... Z tego, co czytam są dwa muzea wódki w Wawie :o
 
reklama
Do góry