reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Tak zrobimy [emoji4][emoji4][emoji41]właśnie pojawił się śluz plodny mnóstwo go no i delikatne plamienie. Też tak mialyscie po iui?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja nie mialam ani wczesniej ani teraz. Ogolnie to jestem 5 dni po i mam bole kregoslupa ale to moze byc ot tak,czesto mnie boli no i duze uplawy. Czemu to sie tak dluzy...
 
Ja nie mialam ani wczesniej ani teraz. Ogolnie to jestem 5 dni po i mam bole kregoslupa ale to moze byc ot tak,czesto mnie boli no i duze uplawy. Czemu to sie tak dluzy...
No napisałam do gina czego to tak. Ale jestem pewna że doszło do pęknięcia [emoji41][emoji41] ja nie liczę nawet niech się dzieje co chce [emoji5][emoji5]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Powodzenia dziewczyny [emoji4] ja jutro jadę na betę i wizytę... zobaczymy co to będzie ... póki co za wiele się nie zmieniło, nie plamie ani nic, ale to pewnie przez luteinę i dupka ... no chyba ze się miło zaskoczę i zobaczę trzycyfrowy wynik bety...


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chyba pęka ten duży tak mnie boli strasznie podbrzusze że aż mnie w tyłku kole ból niesamowity nic wstapie po tego ananasa i jadę do domu nospe jeszcze muszę kupić. Ja Cię kręcę ale ciulowy ból takie kłucie jak igłą albo skrecanie jak w pierwszy dzień okresu.

Nasienie dobre 15mln żywych plemników tak mi powiedział ruchliwość A 15mln ale ile to procentowo to nie wiem

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja zawsze podczas owulacji odczuwam silny ból promieniujący aż na odbyt, aż czasami nie mogę się odgiąć ani usiąść ! Także mam nadzieję, że to akurat u Ciebie znak pęknięcia - byłoby idealnie ! <3 A co do plamienia to plamiłam, ale z tego względu, że podczas zabiegu lekarz troszkę uszkodził mi szyjkę macicy która jest bardzo delikatna, nie ma powodu do obaw :)
 
Ja zawsze podczas owulacji odczuwam silny ból promieniujący aż na odbyt, aż czasami nie mogę się odgiąć ani usiąść ! Także mam nadzieję, że to akurat u Ciebie znak pęknięcia - byłoby idealnie ! <3 A co do plamienia to plamiłam, ale z tego względu, że podczas zabiegu lekarz troszkę uszkodził mi szyjkę macicy która jest bardzo delikatna, nie ma powodu do obaw :)
Dziękuję Ci bardzo za wiadomość właśnie tak myślałam bo dwa razy wkladal ta słomkę i ruszał wziernikiem i pytał czy mnie boli więc myślę że musiał gdzieś zaciac ale to nic.

No właśnie ból promieniuje aż do odbytu taki silny nagły ból i jak siadam to mam wrażenie jakbym se na kiju od szczotki siadla beznadziejne uczucie no i zaraz wykorzystam męża wzięłam Acard bo podobno lepiej się wchłania wieczorem i zaraz zjem sobie ananaska:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co podchodzimy do inseminacji więcej niż 2 razy. W jakim odstępie czasu.mialyscie zabiegi? Co miesiąc czy rozkladalyscie to sobie w czasie?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych co podchodzimy do inseminacji więcej niż 2 razy. W jakim odstępie czasu.mialyscie zabiegi? Co miesiąc czy rozkladalyscie to sobie w czasie?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja rozkladałam.
1 w marcu 2015
2 w czerwcu 2015 - udana
3 w październiku 2017
4 w styczniu 2018 - udana
 
Do góry