reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka najlepiej zaczac od 9dc przy 28dniowych cyklach, najlepiej robic pod wieczor a wczesniej z godz, 2 nic nie pic. Nie robic z porannego jak ciazowy :)mozna tez po poludniu zalezy jak komu pasuje:)
 
@ann31 tak jak dziewczyny pisały to kontrolowanie cyklu na usg. Jeżeli nie masz 100% pewności co do owulacji to mogła pojawić się później i wtedy ciąża jest młodsza a co za tym idzie jest nadzieja ze wszystko będzie ok :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej. Nie bo nawet już piersi mnie nie bolą..
 
@ann31 piersi to też nie jest wyznacznik. Mnie też teraz nie bolą. Bolały na początku ciąży. Spokojnie postaraj się wyczekać do wizyty i obyś napisała nam tu same dobre wieści
 
Dzień dobry witam się przy kawie .
Wczoraj miałam gości dzisiaj będą goście ciągle coś się dzieje.

Miłego dnia wam życzę kochane .

Wczoraj miałam małe spiecie z mamą bo rano dowiedziałam się że babcia przyjeżdża i kuzynka no bo ja mam dziś urodziny więc wczoraj przyjechały bo niedziela.
Mama moja lubi święty spokój raczej niż gości i się wkurzyla ja nic się nie odzywałam bo po co się kłócić tylko przykro mi było trochę wiem że to jest jej i taty mieszkanie ale to nie znaczy że nikt nie może mnie odwiedzić jak mam urodziny i smutna byłam przez to wszystko .

Chcialabym żeby się udało z planami mieszkaniowymi naszymi wtedy będę miała swoje mieszkanie i nikt mi nie będzie humoru psul mogę nawet całą gromade gości mieć wtedy .
 
reklama
@mamcia2014 nie dogodzisz wszystkim. Se ne da.
Jedyne co można spróbować i zadziałało np. u mojej babci, to informować wcześniej osoby dąsające się, nie lubiące zmian. One czasem potrzebują pół dnia żeby się przestawić np. na gościowy tryb.
Ale wiesz co? Jeszcze trochę i następne urodzinki będą w nowym lokum :)

@ann31 już coś wiesz? O której masz lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Do góry