reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak orgazmu

MelciaAmlecia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2017
Postów
18
Aż głupio mi o tym pisać, u mnie jest wszystko okey, chociaż nigdy w życiu nie miałam orgazmu pochwowego, ale nie o to mi chodzi, z narzeczonym zawsze mieliśmy kolorowe życie seksualne i nigdy nie było z tym problemów, Ale od dłuższego czasu narzeczony albo unika seksu tłumacząc, że musi odpocząć albo, że jest zmęczony po pracy albo że nie humoru itp, albo wg nie osiąga orgazmu, wiele razy pytałam czy problem tkwi we mnie, czy może musze coś zmienić, może go nie pociągam, ale on twierdzi, żę wszystko jest wporządku, poprostu nie może się skupić albo jest zmęczony, moja kobieca intuicja nie daje mi spokoju :/
 
reklama
Kiedy się to zaczęło? Coś się zmieniło w pracy, że jest teraz zmęczony? Czy generalnie układa się między Wami, okazujecie sobie czułość czy raczej jej unika? Mnie by to nie dawało spokoju, szczególnie kiedy mężczyzna mówi, że nie może się skupić.
 
Kiedy się to zaczęło? Coś się zmieniło w pracy, że jest teraz zmęczony? Czy generalnie układa się między Wami, okazujecie sobie czułość czy raczej jej unika? Mnie by to nie dawało spokoju, szczególnie kiedy mężczyzna mówi, że nie może się skupić.
Zaczeło się jakies 2tyg temu jak zmienilismy miasto amieszkania, praca tez sie zmenila, miedzy nami jest generalnie dobrze, nawet bardzo dobrze. Wszystko w naszym zwiazku jest tak jak zawsze, przytulamy sie, wyglupiamy, smiejemy, wychodzimy razem na miasto, tylko ta jedna rzecz sie zmenila, martwi mnie to tym bardziej, że to on zazwyczaj był tym który wychodził z inicjatywą a teraz czasem doslownie musze sie prosic o zblizenie
 
Trzymam kciuki aby narzeczony szybko odnalazł się w nowej sytuacji życiowej. Może rzeczywiście potrzebuje trochę czasu, zaaklimatyzować w nowym miejscu, w nowej pracy. Najważniejsze to rozmawiać i na spokojnie mówić o swoich potrzebach.
 
Porozmawiaj z nim szczerze na ten temat, bo będziesz się tylko niepotrzebnie zadręczać. Ale broń boże nie myśl,że to jest Twoja wina albo że to z Tobą jest coś nie tak. Ja też nie mam orgazmów pochwowych a mimo to moje życie seksualne to bajka :)
 
Najważniejsze to by spokojnie podejść i spróbować go zrozumieć. Możliwe że ma teraz za dużo stresów i problemów na głowie w nowej pracy, zima na pewno też nie pomaga w dobrym nastroju.
 
Myślę, że to stres spowodowany przeprowadzka i zmianą otoczenia powoduje u Twojego partnera te blokady,problemy. Najlepszym lekarstwem bedzie czas i twoje wsparcie. Jednak polecam tez wspomagacze dla panów, można je kupić bez recepty w aptece.
 
A czy orgazm pochwowy w ogole istnieje? Sama też heh nie miałam nigdy ale uwazam swoje życie intymne za udane. Lubie seks z mężem. Wiadomo, ze zdarzają sie lepsze i gorsze dni ale ogólnie moje pożycie do najgorszych nie należy ;) NO ale pochwowego to wcale nie osiągnęłam.No i gdzieś wyczytałam sobie ostatnio,że jedynie 15% kobiet ma taki orgazm . Większość łechtaczkowe.
 
Jest to możliwe ale wymaga bardzo długiego seksu, podniecenia no i penetracji. Najłatwiej jest go osiągnąć podczas pierwszego orgazmu tej samej nocy bo jednak ten drugi orgazm bywa słabszy. Niech facet skupi się na penetracji pochwy. Może do tego użyć wibratora bo zauważyłam, że orgazm pochwowy o wiele łatwiej osiągnąć przy takim właśnie wspomaganiu. No i jeszcze libi gel. Warto jest użyć tego żelu nie tylko na łechtaczkę ale również i do pochwy bo dzięki temu czuje się o wiele więcej ( swoją drogą jak jeszcze nie próbowałyście tego żelu to polecam ponieważ przebija wszystkie unimile i durexy jakie dostaniecie w sklepach).
 
reklama
Tak :) Ogólnie odkryliśmy go przez przypadkiem ponieważ zamawialiśmy sobie wibrator i do wibratora zostało dołączone małe opakowanie tego właśnie żelu. Potem już zamówiliśmy sobie większe.
 
Do góry