reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Hej,
Ja wczoraj tj 19 luty również dowiedziałam się że to bliźnięta jednojajowe 1k1o
7 tydzień
Szok, dużo informacji które przytłaczają
Za 2,5 tygodnia mamy kolejne USG.
 
reklama
Hej dziewczyny, my już 23 tydzień. Idzie dobrze. Mamy kontrole ginekologiczne co 2 tygodnie, szyjka macicy ok, usg ok, dziewczyny ważą po ok 400 i 470 g. Brzuch już spory, kręgosłup zaczyna pobolewać, do tego anemia. Ale ogólnie jest dobrze :) skupiam się na tym co jest, nie pozwalam sobie na negatywne myśli i zamartwianie się. Pod koniec marca mam termin do szpitala na patologię ciąży, gdzie mamy leżeć już do końca, jak się bedzie cos działo to od razu cięcie, jak będzie dobrze to moze dotrwamy do początku maja :) powodzenia, musi być dobrze!!!
 
Hej dziewczyny, ja również dowiedziałam się niedawno, że jestem w ciąży jednokosmówkowej. Teraz jestem w 10 tygodniu. Czekam z niecierpliwością na kolejne USG.

Dajcie znać co u Was, jak ktoś już wcześniej pisał w grupie raźniej!
 
u nas 26/27 tydzień, pojawiły się komplikacje, okazało się że jest połączenie w łożysku między tętnicami i żyłami, przez to jedna bliźniaczka ma mniej krwi, a druga więcej, nazywa się to zespół TAPS. połączenie jest niewielkie, na razie do obserwacji co będzie dalej. za kilka dni będę już w szpitalu pod stałą obserwacją, do dalszych decyzji. oby udało się wytrwać jeszcze trochę w brzuchu, bez pogorszenia. dziewczyny, nie zamartwiajcie się, trzeba być dobrej myśli!
 
Mini, musi być dobrze, już tak daleko zaszłyście! :) dobrze, że połączenie jest niewielkie, na pewno uda Wam się wytrzymać jeszcze troszkę. Trzymam kciuki!
 
Ja rowniez mam ciaze blizniacza 1k1o... jutro zaczynam 8 tydzien. Jestem zalamana przerazona i w ogole nie wiem na czym stoje. Mam juz w domu synka. Nie bralam nigdy zadnych hormonow. Nie wiem dlaczego akurat trafilo na mnie.... w pon mam drugie usg u innego lekarza. Modle sie o cud

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zocha, dla mnie to też było ogromne zaskoczenie, ale nie możemy się załamywać. Tylko pozytywne myślenie! Zobacz na tym forum dziewczyny były w takiej ciąży a urodziły zdrowe dzieciaczki :)
 
U mnie w 9 tygodniu okazało się, że jednak są dwa worki i mam ciążę 1k2o. Nie spodziewałam się takiej informacji, dopiero w ten dzień, gdzie widziałam przegrodę między dziećmi przeczytałam gdzieś, że w tego rodzaju ciąży przegroda może nie być widoczna przez pierwsze tygodnie. Dzisiaj skończyliśmy 14tc. Życzę powodzenia dla Was, bo 1k1o jest jednak trudniejsza :) oby wszystko było dobrze ;)
 
reklama
U mnie w 9 tygodniu okazało się, że jednak są dwa worki i mam ciążę 1k2o. Nie spodziewałam się takiej informacji, dopiero w ten dzień, gdzie widziałam przegrodę między dziećmi przeczytałam gdzieś, że w tego rodzaju ciąży przegroda może nie być widoczna przez pierwsze tygodnie. Dzisiaj skończyliśmy 14tc. Życzę powodzenia dla Was, bo 1k1o jest jednak trudniejsza :) oby wszystko było dobrze ;)
U mnie bylo podobnie,lekarz tez podejrzewał 1k1o, a jednak pokazala się przegroda, życzę wam powodzenia i trzymam kciuki za was :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry