reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Kasiu od czego zaczęłaś przygodę z blw? Jak przeszłaś z papek do jedzenia w kawałku? Dominikowi daję czasem owoc spróbować jak ja jem i jak ugryzie dziąsłami kawałek to wypluwa...
Dziewczyny zrobiłam to kaszotto na obiad. Zastanawiam się czy nie będzie tego zbyt wiele jak zrobię do niego surówkę(kapusta kiszona, pół papryki, jabłko, cebula, marchewka, natka pietruszki, łyżka oliwy) ?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dawalam słoiczki to tam były coraz większe kawałeczki [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Hej Kobitki, kto podejmuje że mną wyzwanie - zero cukru do Wielkanocy? [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka.2606 ja moge jak najbardziej! Ja bym mogla cukierniczke wyrzucic- nikt z niej u mnie nie korzysta.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza surówki nigdy za wiele [emoji5] zawsze możesz zjeść mniej kaszotta.

Ja stosowałam Blw, ale tak pół na pół z normalnym karmieniem.
Pomimo karmienia piersią zaczęłam rozszerzać młodej dietę po 4 miesiącu. Jak miała jakieś 6 miesięcy dawałam jej ugotowane warzywa - ziemniak, brokuły, marchewka w kawałkach i sobie sama jadła.
Szybko zaczęła jeść sama i również szybko jadła to co my.
Tutaj ma pół roku
10408948_471915279616285_4782912129581789862_n.jpg

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 

Załączniki

  • 10408948_471915279616285_4782912129581789862_n.jpg
    10408948_471915279616285_4782912129581789862_n.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Ka.2606 ja moge jak najbardziej! Ja bym mogla cukierniczke wyrzucic- nikt z niej u mnie nie korzysta.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Bo ja ostatnio zaczęłam podjadać słodkie i muszę się ogarnąć :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka i ja! Jestem jak najbardziej za :*
Edysiek, nie wyrobiłam się z surówką
Ślicznie je, no cóż będę próbowala! Piękna Twoja córcia, a teraz taka duża dziewczynka już. Dzieci za szybko rosną [emoji24] Co byś polecała jako pierwsze? Marchewkę i batata? To Dominika ulubione warzywa :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza a jakie zupki lubi? Może ma już ulubione smaki. Moja się trzęsła nad ziemniakami to były pierwsze.
Oj tak, dzieci za szybko rosną. Ja teraz cieszę się każdą chwilą, bo mnie więcej już się nie powtórzy [emoji6]

Obiadek pysznie wygląda [emoji4]
Ja zjadłam bigos, sam bez niczego. Ale to swojski więc z dużą ilością mięsa [emoji16]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Dzięki dziewczyny :)
Edysiek uwielbiam bigos, mniam:) Sama jak robie to mięsa i kapusty po tyle samo daję ;)
Ziemniaków nie lubi. To może ta marchew albo batat?
Coś nam Colorado milczy... :(
Na podwieczorek wypiłam koktail: szpinak, banan, gruszka, pół pomarańczy i trochę mleka. Owoce były małe. A obiad został jeszcze na jutro :) także mam z głowy gotowanie jutro.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry