reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dobrze powiedziane, dla mnie to jest mega roller-coaster! Ten tydzien bylam sama bo synus i maz byli w Polsce ale na szczescie juz wracaja, to moze stane na nogi latwiej.
Niestety latka leca i takie czekanie na wizyty i decyzje mecza dosc mocno, ja mam 37 lat i zastanawiam sie ile to potrwa i do kiedy starczy sil [emoji19]

Ale tak jak mowisz poki co walczymy dalej!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana musi byc dobrze, przeciez to cierpienie, niepewnosc i lzy musza sie kiedys skończyć :) nie ma innej opcji :)
 
@Never give up,
ogolnie to troche rozjechane wyniki ale probuje nie panikowac dopoki nie zobacze sie z Pasnikiem (choc kiepsko niepanikowanie mi wychodzi), bynajmniej wyglada ze w koncu ide w dobrym kierunku i licze ze niedlugo bede wiedziec dlaczego mialam viagle poronienia. Umowilam sie na rozmowe przez telefon ale ze wzgledu na to ze i tak planuje byc w Poslce to jade do niego 19 marca, mam nadzieje ze cos mi wiecej powie i ustalimy plan dzialania!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam tylko raz ciążę biochemiczna ale sądzę że mogła być spowodowana podaniem dobrego zarodka 4AA który już wychodził że swojej otoczki...
A jakie mialas zlecone badania Asiu?
 
Zycze Ci powodzenia... Musi byc dobrze. Trzymam kciuki. Dobrze mowic komus kto nie przechodzi tego co my zeby nie panikowac... Czasem sie po prostu nie da, jak ma sie gorszy dzien to rozne dziwne rzeczy przychodza czlowiekowi do glowy. A potem znow leoszy dzien i sie mysli ze no przeciez kiedys na pewno sie uda i trzeba walczyc... I walczymy :)
Chyba tak właśnie działa nasza psychika.. i pewnie każda z nas ma lepsze i gorsze dni.
Kciuki zaciskajcie mocno bo jest nas tu trochę nie pewnych na ten poniedziałek... ✊
 
Ja miałam tylko raz ciążę biochemiczna ale sądzę że mogła być spowodowana podaniem dobrego zarodka 4AA który już wychodził że swojej otoczki...
A jakie mialas zlecone badania Asiu?

ja mialam 6 iui z czego w tym byly 3 biochemiczne. Mialam jedna procedure ale z tego bylo 9 blastek, przy pierwszym transferze (1 zarodek) byla ciaza biochemiczna, przy drugim i trzecim transferze (po 2 zarodki) nastapilo poronienie w 5 tygodniu w obydwoch przypadkach.

jesli chodzi o zlecenie od Pasnika to mialam zrobic limfocyty, NK (ktorych do tej pory nie zrobilam bo w sumie od poronienia na poczatku grudnia nie mialam odpowiedniego @ i czekam na odpowiedni moment), test limfocytotoksyczny (niestety wyszedl dodatni), ANA i cytokiny. Wizyta 19 marca, az sie boje co powie!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mialam 6 iui z czego w tym byly 3 biochemiczne. Mialam jedna procedure ale z tego bylo 9 blastek, przy pierwszym transferze (1 zarodek) byla ciaza biochemiczna, przy drugim i trzecim transferze (po 2 zarodki) nastapilo poronienie w 5 tygodniu w obydwoch przypadkach.

jesli chodzi o zlecenie od Pasnika to mialam zrobic limfocyty, NK (ktorych do tej pory nie zrobilam bo w sumie od poronienia na poczatku grudnia nie mialam odpowiedniego @ i czekam na odpowiedni moment), test limfocytotoksyczny (niestety wyszedl dodatni), ANA i cytokiny. Wizyta 19 marca, az sie boje co powie!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana w takim razie u Ciebie coś się dzieje ale nie wiadomo z jakiej przyczyny nie potrafi maluszek z Tobą zostać... miejmy nadzieję że Pasnik Ci pomoże w doborze leków tak aby wszystko poszło jak trzeba... 3mam mocno kciuki za Ciebie i wierzę że się uda już niedługo.
I ciesz się chłopakami swoimi którzy zaraz wracaja ;)
 
reklama
Do góry