reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Heheheehe zmiana planów wody Mi się sączą i mam skurcze[emoji4]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia :) czekamy na kolejne forumowe dzidzi :)

p19u3e3kl15uywey.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
@AnetaManiak we wating :D

To jeszcze jedna sprawa formalna :) wiadomość od naszej administracji bo może akurat któraś z was jest w trakcie budowy/ remontu i się przyda :)
"Hej, hej
na BB jest konkurs, w którym do wygrania jest super rzecz - czyli antysmogowa rama okienna, łatwa w montażu i skuteczna. Cennikowa wartość to koło 500 zł, a zdrowotna dużo wyższa, dlatego jestem w szoku, że mamy niewiele zgłoszeń.

Dlatego poproszę weź udział w konkursie i poproś o wsparcie dziewczyny ze swojego działu. Dla nas każdy Klient jest ważny i chcemy, żeby on się czuł usatysfakcjonowany, użytkowniczki zadowolone, a my żebyśmy mieli możliwość dalszego rozwoju. Mam na to tylko 3 dni. Dacie radę?
Link do: Jak sobie radzisz ze smogiem? Konkurs z FAKRO "
 
reklama
Do góry