reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Dla mojej kruszynki, widziałam Twoje serduszko, biło dla mnie, będę o Tobie pamiętać słonko i proszę Cię poczekaj jeszcze chwilkę gdzieś tam w górze i wroć do Nas szybko jak tylko będę znów gotowa nosić Cię w brzuszku. Wierzę, że jeszcze uda mi się wziąść Cię na ręce i przytulić. Czekamy na Ciebie - mama, tata i twój starszy braciszek.
06.03.2018 [*]
 
Światełka dla Waszych i moich Aniołków w niebie (*)(*)(*)

Dzisiaj 15 października Dzień Dziecka Utraconego....
FB_IMG_1539583389140.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1539583389140.jpg
    FB_IMG_1539583389140.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 228
Miałbyś ,miałabyś roczek w tej chwili, gdyby Twoje serduszko nie przestało bić. A Ja nadal nie umiem zapomnieć to tak boli. Wiem ,że czuwasz nad nami Aniołku. Kochamy Cię-rodzicie , Bartosz i Maciej .
 
reklama
Aniołku dziś było by 5 miesięcy jak byś był z nami ,strasznie mi przykro że jednak się tak nie stało , do tej pory ciężko mi się z tym pogodzić. Kocham Cię całym serduszkiem na zawsze w moim serduszku [*]
 
Do góry