reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki dla kobiet w ciąży i po ciąży

reklama
Po ciąży polecam kosmetyki Palmers. Sprawdzają się, gdy mamy problemy z rozstępami, które ciężko usunąć. Używałam ich ja i moja siostra i w obu przypadkach się sprawdziły.
 
Ja zdecydowanie mogę polecic kremik od mamas. Jestem 2 miesiące po porodzie, brzuszek powoli mi schodzi i nie zauważyłam żadnych zmian ani bliz, a wlasnie przez cala ciaze smarowalam się ich produktami
 
Bardzo dobry też jest bio-oil, czyli olejek których już chyba zna każda z nas bo jest od dawna dostępny i sprawdzony.
 
ja też mogę potwierdzić, że i w moim przypadku sprawdził się olejek bio oil, jest delikatny, nie podrażnia skóry, a ją za to ujędrnia i dobrze nawilża. Plus jego jest taki, że mogą go stosować kobiety w ciąży
 
reklama
Herla ma linie dla mam i dzieci <3 Cudowna marka, uwielbiam ich kosmetyki. Sa naturalne bo prawie 100%skladnikow, nie maja sls i parabenow no i sa weganskie przy tym wszystkim. Na mnie dzialaja swietnie :)
 
Do góry