reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
Głodówka to najgorszy sposób odchudzania jaki można wybrać. Najlepiej stosować się do diety i ćwiczyć. Grunt to zachować skrupulatność i ciągłość. Jeśli taka dieta wydaje się być zbyt trudna to zawsze można zostawić sobie jeden dzień w którym można troszeczkę z nią odpuścić i zjeść jeden posiłek, który będzie odbiegał od diety. Myślę, że takim dniem może być piątek. W końcu początek weekendu i trzeba go odpowiedniego świętować. Ja piątki uwielbiam i może nie jem wtedy wielu niezdrowych rzeczy ale robię to na co nie mam zazwyczaj czasu. Zainspirował mnie do tego ten artykuł:Link do: 10 powodów, dla których kochamy piątki Myślę, że nie ma tu takiej osoby, która by się na niego nie cieszyła dlatego warto wtedy pomyśleć o sobie.
 
ogólnie niedojadanie jest tak samo groźne jak przejadanie, bo organizm odkłada na zapas i tu oponka się robi, tu cośtam. nawet na biologii w szkole mi o tym mówili, z tego co pamiętam.
 
Do góry