reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Widzę.ze simple.... Również lubię tę firmę, aczkolwiek nie przepadam za kombinezonami. Znaczy się na innych mi sie podobają ale nie wiem czy odwazyłabym się sama coś takiego nałożyć Jak dla mnie zbytnia ekstrawagancja ;)
O wiele bardziej wole tradycyjne spodnie plus jakąś ładną bluzeczkę.
Co do samego simple to ostatnio w Answear ( answear.com/p/simple-293-b.html/k-4 ) zaopatrzyłam sie w kilka ich ciuszków z wyprzedaży. udało mi się na przykład upolować sobie:
middle2_img_943070.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja z kolei zaobserwowałam, że już od kilku sezonów modne są swetry oversize, to coś dla mnie bo cięzko mi wrócić do figury sprzed ciąży...nawet zamówiłam sobie wczoraj na netmoda.pl śliczny luźny kardigan, mam nadzieję, że nie doda mi kilogramów:)
 
A ja gdzieś przeczytałam artykuł na blogu, że modne będą na wiosnę ramoneski. Widziałam jakieś fajne kolorowe. Podoba mi się błękitna i bordowa. Ale chyba zamówię sobie czarną na netmoda bo mają fajne :)
 
Wszystko co teraz jest modne... Nie podoba mi się. Mam wrażenie jakbym cofnęła się do lat 90. Te same materiały, te same kroje,nawet koszulki z nadrukami zespołów, które w tamtym czasie były na topie. Niemniej najbardziej denerwuje mnie słaba jakosc t-shirtow i dziury w spodniach... Totalnie nie mój styl.
 
Ciężko mi uwierzyć, że nie odpowiadają Ci obecnie bardzo modne ramoneski, np. takie jak w tym artykule http://podamto.pl/ramoneska-przeglad-najmodniejszych-modeli . Mi właśnie podoba się obecna moda, bo jest bardzo zróżnicowana. Mogę założyć rurki, cygaretki, szerokie spodnie, a nawet dzwony i każdy wybór będzie dobry. Modne są delikatne koszule, bluzki z baskinką i crop topy, także ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.
 
Nuuuuuuda. Ramoneski nosiłam mając 17 lat, kiedy namiętnie słuchałam punk rocka. Zamiłowanie do antysystemu zostało, ale noszenie buntu na sobie przeszło wraz z wiekiem nastoletnim. Poza tym mieszkam na południu Europy, a właściwie bliżej geograficznie Bliskiego Wschodu, więc na wszystko z długim rękawem jest już za gorąco. Wzory może są różne, ale nie we wszystkich wyglądam lub czuję się dobrze, raczej to drugie. Najczesciej jest tak, że ubranie, które mi się podoba ma jakiś element, którego nie da się odpruć, a który psuje cały efekt. Poza tym nie znoszę fabrycznego postarzania ubrań. Łaty i dziury były oznaką znoszenia, sama mam spodnie, w których od intensywnej pracy w ogródku zrobiły się dziury na kolanach, ale nie chcę kupować już przetartych ze sklepu. Chcę pełnowartościowy produkt, który jeśli będę chciała to sama sobie potnę :) DIY ftw.
 
Widzę, ze powoli wchodzą dość ciepłe ale zgadzone kolory i w sumie kupiłam sobie zgaszoną maline płaszczyk. Wydaje mi się, ze dosć fajnie wygląda w chłodniejsze i szarawe dni :)
 
reklama
Do góry