reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

No w zupełności się zgadzam. Nawet nie wiadomo kiedy a dzieci wyrastają z takich mebelków. Dlatego my postawiliśmy na jak najbardziej neutralny pokój. Bez żadnych typowo dziecięcych dodatków. Chcemy aby posłużył jak najdłużej
 
reklama
Mogę polecić dobre jakościowo i bardzo ładne-nowoczesne meble które rosnącemu dziecku będą się podobać przez długi czas! Sama takie kupiłam w sklepie Fiorentino z Serii Romantycznej Dla Dziewczynki, jestem bardzo zadowolona.
 
Ja jestem bardzo zadowolona z łóżka piętrowego lanomeble. A co do mebli w pokoju to robił nam stolarz na zamówienie.
 
To prawda, że najlepiej stawiać na neutralne meble, w stylu jasne drewno, koleżanka mi podsunęła ostatnio dobry pomysł, że przecież można kupić takie klasyczne, które posłużą praktycznie do czasów szkolnych dziecku i nawet za nastolatka nie będzie "siary" z takimi meblami, tylko można na przykład zmienić uchwyty na jakieś bardziej dziecinne i pościel i dodatki, a za kilka lat się da znowu proste uchwyty i pościąga dziecinne obrazki ;) my to najwięcej mamy z ikei
 
Jeśli szukasz jakichś niebanalnych mebli do pokoju dziecięcego to polecam bellamy marylou. Ja jestem na etpaie meblowania pokoju córki i nie wyobrażam sobie innych mebelków w jej przestrzeni. Jasne kolory, klasyczne linie, doskonałe wykończenie, dbałośc o detale. To chyba wszystko, co w tych meblach mnie urzeka!
 
Generalnie rzecz biorąc warto szukać dobrych mebli jak i akcesoriów dla dzieci w sklepach internetowych, gdzie znajdziemy największy wybór oraz zdecydowanie niższe ceny.
 
Temat jakich wiele, i nigdy nie poznamy jednej wspólnej odpowiedzi. Nie powinno to jednak stanowić żadnego zaskoczenia, każdy z nas ma inny gust.
 
reklama
Hej:)

Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre dziecięce meble??? Chodzi mi o to aby były wytrzymałe, porządne, łatwe w czyszczeniu i nie ukrywam, że ładniutkie:)
Jeżeli chodzi o wygląd to mam już swoje wymarzone meble, Sauthon. Ale nie wiem jak z całą resztą moich wymagań:) Podobno są naprawdę dobre ale chciałam jeszcze Was o to zapytać czy ktoś może coś o tej firmie wie???

Pozdro:-)
 
Do góry