reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A tak w ogóle to teraz takie głupie czasy,że kobieta druga kobiete skopie:) A nasze babcie w naszym wieku już były najczęściej po ślubie i były w ciąży. :)) A teraz tylko dyskoteki,picie i balowanie każdego wieczora z innym :)
 
reklama
Heh.. Każdy zachodzi w ciążę w wieku,który jest dla niego odpowiedni i czuje się już na to gotowy.

Taaaaa.....:)

A weszłam tu bo to forum. Miejsce z zalożenia do wymainy myśli i poglądów. A mój pogląd jest taki, że 18 lat to nie czas na dziecko. Tyle i tylko tyle. Nikogo nie "cisnę", chyba że ktoś widzi nadinterpretacje.
 
Taaaaa.....:)

A weszłam tu bo to forum. Miejsce z zalożenia do wymainy myśli i poglądów. A mój pogląd jest taki, że 18 lat to nie czas na dziecko. Tyle i tylko tyle. Nikogo nie "cisnę", chyba że ktoś widzi nadinterpretacje.
To nie wchodz w ten wątek - proste.

mjvy3e5evtupvzgq.png
 
Dokładnie. To jest forum nie do poglądów typu "O boże, jaka Ty jesteś młoda. Moim zdaniem.." bo tak naprawdę to takie zdanie, każdy ma w czterech literach. Jeśli Ci się nie podoba, to nie wchodź do takiego wątku. Tutaj kobiety sobie doradzają, są dla siebie miłe. Każda kobieta zachodzi w ciąże w wieku, w którym chce. Tak naprawdę mało Cię to powinno interesować. Jedne wolą wcześniej, drugie później. Ale każda jest tak samo dobrą matką i jeśli Ty tego nie rozumiesz, to takie forum nie jest dla Ciebie.
 
@Misty1008 dokladnie. To tak jak wejsc w wątek staraczek i mowic "po co wam tyle dzieci?", "jak mozna nie umiec zajsc w ciaze?!" np..

mjvy3e5evtupvzgq.png
Tak, zgadzam się w 100%. Przecież każdy decyduje sam o swoim życiu. Kobieta powinna drugą wspierać. Nie rozumiem czemu w tych czasach w niektórych kobietach jest taka zawiść. Jeśli ktoś się cieszy z ciąży w młodym czy nawet starszym wieku, z jakiej racji ktoś się wtrąca ? Jeśli jest gotowa, kocha od samego początku dzidziusia to czemu podkładać jej kłody pod nogi i sprawiać przykrość, nie rozumiem..
 
Przeraża mnie to co tu czytam....23lata i 3cia ciąża? 18 lat i ciąża? 20lat i drugie dziecko? Wiem, każdy orze jak może, mam nadzieję że nie jesteście beneficjentkami programów aktywizujących młode matki z uwagi na wykluczenia społeczne, bądź benef. programów wspierających i utrwalających niewydowlność finansową w połączeniu z wyuczoną bezradnością. Spokojnej ciąży i lekkiego porodu.

Mas prawo do swojego zdania. Jeżeli kobieta w wieku 23 lat ma 3 dzieci , piękny dom , dwa samochody szczęśliwa rodzine psa i trzy koty [emoji28] uważasz że to patologia ? Robienie dzieci na 500+ i jest bezradna życiowo ? U mnie pierwsze dziecko było wpadka , a dwójka była świadomie zaplanowana. Znam przypadek mamuśki w wieku 28 lat , która ma dwójkę dzieci mieszka w kamienicy i liczy grosz do grosza utrzymuje się tylko z zasiłków ale na papierosy zawsze ma. Każdy ma swoje priorytety w życiu. Dla mnie osobiście ważna jest rodzina , miłość i stabilność finansowa. Wszystkie te kwestie u siebie zaliczam na 5+. Nie mam sobie nic do zarzucenie. Tobie proponuje abyś nie wrzucała wszystkich do jednego worka. To nie jest tak ze każda młoda matka to zło i cierpiące dzieci. Pozdrawiam


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
A mnie przeraża to że matka rodzi dziecko do wiaderka , zabija i ukrywa w zamrażarce , tysiące kobiet są gwałcone , jest przemoc wobec dzieci i X innych nieszczęść na tym świcie. Nie to że w wieku 23 lat kobieta jest w 3 ciąży i ma szczęśliwa rodzine .

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dołączam do wątku, w 12t ciazy termin mam na koniec wrzesnia. Mam 21 lat. Pierwsza dzidzię urodziłam w wieku 17 lat.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry