reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3miesieczne niemowle ciagle chce jesc

reklama
Czy to normalne? Moj maluszek skonczyl juz 3 miesiace i niestety nadal chce co chwile jesc. Myslalam ze po 3 miesiacach jedzenie sie normuje a on je jak noworodek. Nic nie moge sobie zaplanowac, strach wyjsc z domu bo wiem ze zaraz bedzie jadl... czy ktos tak jeszcze ma??? Co robic? Przetrzymywac go? Kolezanek dzieci jedza co 3 godziny. Karmie piersia.
Cześc
to jest normalne i zalerzy indywidualnie od kazdego dziecka
 
Pierwsze dziecko karmiłam piersią co 3h jak w zegarku, a drugie dziecko "wisiało" na mnie non stop teraz już ma 8 miesięcy i nadal karmię piersią, ale jest łatwiej bo je już kaszki i inne dania . Ja się nie przejmowałam/przejmuję- kupiłam sobie taką specjalną chustę do karmienia i daję jeść na żądanie. Mam jeszcze 2 lata starsze dziecko więc jestem mobilna . Życzę wytrwałości i jak najdłuższego karmienia, a jak się wstydzisz to polecam chustę
 
U nas było tak że córka tylko pierś i pierś. Nawet jak żona gdzieś wychodziła żeby załatwić swoje sprawy i ściągała mleko do butelki, to mała za nic w świecie nie chciała. Potem z mlekiem typu Nan, Bebiko i cała reszta to była masakra. Nic nie chciała. Aż do szóstego miesiąca tak było i pewnego dnia zrezygnowała z piersi i przeszła na kaszki.
 
No właśnie problem zaczyna sie wtedy gdy chce cos zalatwic w miescie do ktorego mam pol godziny jazdy. Droga godzina, zalatwienie spraw tez troche zajmuje wiec to dlugo dla mojego bobasa i prawde mowiac to mnie właśnie irytuje w karmieniu piersia. Karmie tak tylko ze wzgledu na dobro dziecka...
 
No właśnie problem zaczyna sie wtedy gdy chce cos zalatwic w miescie do ktorego mam pol godziny jazdy. Droga godzina, zalatwienie spraw tez troche zajmuje wiec to dlugo dla mojego bobasa i prawde mowiac to mnie właśnie irytuje w karmieniu piersia. Karmie tak tylko ze wzgledu na dobro dziecka...
Ja zawsze brałam synka mimo że miał długie przerwy bo tak mi było wygodniej. z nim .
 
reklama
No właśnie problem zaczyna sie wtedy gdy chce cos zalatwic w miescie do ktorego mam pol godziny jazdy. Droga godzina, zalatwienie spraw tez troche zajmuje wiec to dlugo dla mojego bobasa i prawde mowiac to mnie właśnie irytuje w karmieniu piersia. Karmie tak tylko ze wzgledu na dobro dziecka...
Oj tak to jest męczące, ale powiem ci, że moja 8 miesięczna przeszła teraz na jedzenie nocne.. potrafi się budzić 5, 6 razy przestawiam ją je i zasypia, wcześniej tak jak Twoje dziecko non stop :). Trafiły nam się przytulaski. Trzeba z tego korzystać bo już niedługo będzie inny etap :). Już pewnie tych spraw coraz mniej do załatwiania :)
 
Do góry