reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
no to mnie uspokoiłyście bo to pierwsza faza cyklu była...
zylwia ja nie mówiłamze pojdziemy na in vitro tylko ze mielismy jechać na konsultacje....brak u nas funduszy na taką ewentualność..... jak nie wyjdzie ok.3 miesięcy to bede mieć laparoskopie....zeby zobaczyc co i jak tam w środku....a ty ja tam?..
taka cisza tu dziś chyba wszystkim się udało:):p
 
reklama
no to mnie uspokoiłyście bo to pierwsza faza cyklu była...
zylwia ja nie mówiłamze pojdziemy na in vitro tylko ze mielismy jechać na konsultacje....brak u nas funduszy na taką ewentualność..... jak nie wyjdzie ok.3 miesięcy to bede mieć laparoskopie....zeby zobaczyc co i jak tam w środku....a ty ja tam?..
taka cisza tu dziś chyba wszystkim się udało:):p
Myślałam że jedziecie na konsultacje i ogólnie żeby zaczynać . . Może coś pomieszalam :p
Ja już za chwilę polowkowe i będziemy mieli córeczkę :)
Ostatnio byłam w Bat-Medzie u doktora I. Bo miałam bóle brzucha i chciałam zobaczyć czy wszystko jest ok bo ciążę prowadzę u doktor która wykonywała in vitro , po prostu bezpieczniej się czuje .. wypytal wszystko co i jak , był ciekawy i dokładnie zbadał moja dzidzie i powiedział , że jak coś trzeba będzie to żebym zawsze się odzywała;)
A Ty dalej chodzisz do doktor B. ? Czy narazie odpuściłas wizyty i probujecie naturalnie bez wizyt u lekarzy ?
 
Myślałam że jedziecie na konsultacje i ogólnie żeby zaczynać . . Może coś pomieszalam :p
Ja już za chwilę polowkowe i będziemy mieli córeczkę :)
Ostatnio byłam w Bat-Medzie u doktora I. Bo miałam bóle brzucha i chciałam zobaczyć czy wszystko jest ok bo ciążę prowadzę u doktor która wykonywała in vitro , po prostu bezpieczniej się czuje .. wypytal wszystko co i jak , był ciekawy i dokładnie zbadał moja dzidzie i powiedział , że jak coś trzeba będzie to żebym zawsze się odzywała;)
A Ty dalej chodzisz do doktor B. ? Czy narazie odpuściłas wizyty i probujecie naturalnie bez wizyt u lekarzy ?
Na razie bez wizyt tylko po receptę musiałam podejść i trzy słowa zamienilysmy no i dałam się na testy owulacyjne miałaś laparoskopie? Ogólnie widać ze nie chce ciągnąć kasy odemnie ale powiem ci ze chyba już tracę ostatnie pokłady nadziei
 
Na razie bez wizyt tylko po receptę musiałam podejść i trzy słowa zamienilysmy no i dałam się na testy owulacyjne miałaś laparoskopie? Ogólnie widać ze nie chce ciągnąć kasy odemnie ale powiem ci ze chyba już tracę ostatnie pokłady nadziei
Tak miałam, jak tylko zaczęłam chodzić do doktora I. To mi zaproponował laparoskopie i miałam właśnie u nich w szpitalu w Warszawie ;)
Ty tak walczyłas, że normalnie szok.. bardzo Cię podziwialam .. A Ty mówiłaś że masz PCOS ?
 
A ja chora... grypa mnie dopadła - więc wizyta decyzyjna z rozpatrzeniem co nam do ivf potrzeba jutro dopiero bo w poniedziałek nie dałam rady...

I boje się i nie mogę doczekać...
 
Myślałam że jedziecie na konsultacje i ogólnie żeby zaczynać . . Może coś pomieszalam :p
Ja już za chwilę polowkowe i będziemy mieli córeczkę :)
Ostatnio byłam w Bat-Medzie u doktora I. Bo miałam bóle brzucha i chciałam zobaczyć czy wszystko jest ok bo ciążę prowadzę u doktor która wykonywała in vitro , po prostu bezpieczniej się czuje .. wypytal wszystko co i jak , był ciekawy i dokładnie zbadał moja dzidzie i powiedział , że jak coś trzeba będzie to żebym zawsze się odzywała;)
A Ty dalej chodzisz do doktor B. ? Czy narazie odpuściłas wizyty i probujecie naturalnie bez wizyt u lekarzy ?
Ja też leczylam się kiedyś w bat med u dr B. Robiła mi iui. A robi in vitro ? Czy słyszałaś żeby w naszym mieście R. Była jakaś pomoc psychologiczna dla par niepłodnych?
 
Ja też leczylam się kiedyś w bat med u dr B. Robiła mi iui. A robi in vitro ? Czy słyszałaś żeby w naszym mieście R. Była jakaś pomoc psychologiczna dla par niepłodnych?
Mi też ona robiła iui ale in vitro nie robi.. ogólnie bardzo dobrze czułam się w Bat-Medzie ale musiałam pójść o krok dalej bo sama czułam, że iui nie jest dla nas..
Niestety nie słyszałam o takiej pomocy bo nigdy z mężem o tym nie myśleliśmy :(


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nadal nie mają zaplecza do in vitro. Otworzyli laboratorium. Myślałam że też rozszerzyli usługi. Nie trzeba byłoby jeździć po kraju ;-). W R.powinno być jakieś wsparcie, warsztaty itp. Takie duże miasto... pewnie takich jak my jest tu na peczki. A teraz gdzie się leczysz ?jeździłam do invicta do warszawy i do Lublina ab ovo.
 
Czyli nadal nie mają zaplecza do in vitro. Otworzyli laboratorium. Myślałam że też rozszerzyli usługi. Nie trzeba byłoby jeździć po kraju ;-). W R.powinno być jakieś wsparcie, warsztaty itp. Takie duże miasto... pewnie takich jak my jest tu na peczki. A teraz gdzie się leczysz ?jeździłam do invicta do warszawy i do Lublina ab ovo.
Właśnie widziałam , że rozszerzyli;)
Myślę , że jak poszperasz w necie to coś znajdziesz :)
Podeszlismy do in vitro w Fertimedica w Warszawie;) jestem w 4 miesiącu ciąży ;) I tam zostałam do prowadzenia ciąży bo czuje się bezpiecznie przy mojej Pani doktor ;)
A Ty dalej próbujesz z Iui ?
 
reklama
Właśnie widziałam , że rozszerzyli;)
Myślę , że jak poszperasz w necie to coś znajdziesz :)
Podeszlismy do in vitro w Fertimedica w Warszawie;) jestem w 4 miesiącu ciąży ;) I tam zostałam do prowadzenia ciąży bo czuje się bezpiecznie przy mojej Pani doktor ;)
A Ty dalej próbujesz z Iui ?
Gratuluje :-) :-) super ! Mam przerwę w stymulacjach cyklu juz drugi miesiąc. Wznowie starania za jakiś czas. Na razie próbuje bez wspomagaczy. Miałam jedna iui. Na razie nie wiem czy robić iui czy zbierać na in vitro.
 
Do góry