reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziekuje za odpowiedzi. Heparyny nie bralam, ale moze to nie jest na tyle grozne zeby jakos baardzo sie przejmowac tylko to na prawde byl mega krwotok dlatego zapytalam, milej nocy :*
 
reklama
Hej :) dziękuję za pamięć! U nas wszystko dobrze, Gabrysia rośnie jak szalona i umie co raz więcej rzeczy :) Cudownie jest podziwiać jak taki mały człowiek się rozwija i jest z każdym dniem bardziej ciekawy świata. Cały czas karmimy się piersią, chociaż niedługo trzeba będzie się zabrać za rozszerzenie diety, bo w kwietniu kończy pół roczku. Dziś udało się ją zapisać do żłobka, bo niestety nie będę miała z kim jej zostawić, a od grudnia będę musiała wrócić do pracy :( Już na samą myśl chce mi się płakać, że mam ją gdzieś oddać :( Może jeszcze do grudnia coś się zmieni, ale w razie czego miejsce już mam, najwyżej będziemy w plecy o wpisowe, ale to nie majątek. A co u Ciebie? Jak chłopaki? Co u "starej" ekipy? @Funia90 jak się odnajdziesz jako mama? @Olasec rośnie synek w brzuszku? Starszy brat pewnie nie może się doczekać :)@dżoł jak starania? To samo @zosiak?
Nie jestem w stanie nadrobić ani być z wami na bieżąco, bo brakuje mi doby na forum :( A jak się zrobi ciepło to już w ogóle [emoji14] Całuję wszystkie brzuszki, a za staraczki trzymam bardzo mocno kciuki! Pozdrawiam:)
Balans super że Gabrysia tak ładnie się rozwija :-) Michalina już 6 miesięcy skończyła i doskonale Cię rozumiem, bo moje Szczęście też idzie do żłobka od połowy września a ja wracam do pracy i nie raz już miałam łzy w oczach i wyrzuty sumienia. Ale tłumacze sobie ze nie ona pierwsze nie ostatnia i sobie poradzi. Całuję i pozdrawiam :-)
Dziewczyny mam pytanie. Dostalam dzisiaj takiego okropnego i obfitego krwotoku z nosa. Nie mam zadnego kataru ani nic. Samo od siebie nagle chlapnelo jak lezalam..i teraz sie troche martwie. Jak myslicie powinnam zadzwonic do swojego gina czy raczej to normalne? Sama nie wiem co o tym myslec, a jestem panikarą :) a moze miala tak ktoras?:)
Ja w ciąży też miałam 2 albo 3 razy krwotok z nosa dość obfite. Podobno to normalne :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Balans super że Gabrysia tak ładnie się rozwija :-) Michalina już 6 miesięcy skończyła i doskonale Cię rozumiem, bo moje Szczęście też idzie do żłobka od połowy września a ja wracam do pracy i nie raz już miałam łzy w oczach i wyrzuty sumienia. Ale tłumacze sobie ze nie ona pierwsze nie ostatnia i sobie poradzi. Całuję i pozdrawiam :-) Ja w ciąży też miałam 2 albo 3 razy krwotok z nosa dość obfite. Podobno to normalne :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Też jakoś staram sobie to tak tłumaczyć. Pewnych rzeczy niestety się nie przeskoczy :) Buziaki dla Miśki od Gabci :)
 
@Olasec ja w 32tygodniu odstawiam acard. Tak mówiła gin i genetyk. A Ty jak się czujesz?

Niestety fatalnie. Wróciły wymioty i mdłości. Bolą mnie pachwiny i blizna po CC, żebra. Lekarz mi przepisał luteinę i trochę mniej boli brzuch. Ogólnie ja bardzo źle znoszę ciążę i mam chwilę załamania. Najlepiej jest jak leżę ale przy 2,5 latku się nie da. Jeszcze 2 mce mi zostały.

@agatush @Baslan Matko już takie duże te Wasze szczescia, że w planach żłobek itp. szok.
Ja mojego starszaka zapisalsm do przedszkola. W kwietniu wyniki czy się dostanie. Przeżywam to bardzo bo jesteśmy nierozłączni póki co. Ale może będzie mi trochę lżej z Szymusiem jak Misiu pójdzie do przedszkola. Oby tylko bardzo nie chorował.
 
Ostatnia edycja:
@anja93 w ciazy krwotoki z nosa sie pojawiaja i sa czyms "normalnym" ale trzeba konsultowac wszystko z lekarzem, bo nigdy nic nie wiadomo. Sprawdzicie tez czy nie wchodzisz w anemie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@anja93 u mnie trochę leci każdego rana, ale to jest nieduża ilość. Aż tak mi się nie zdarzyło. Podpytaj lekarza. Może to chwilowe osłabienie a może jakieś witaminy trzeba dodać.

@Baslan, miło Cię widzieć. Gabrysia da radę, Ty też. Oby ten pierwszy miesiąc przetrwać. Później już bardziej z górki. Ja też zamierzam szybko wrócić do pracy po urodzeniu, bo jesteśmy na etapie rozwijania działalności i trzeba nie tylko oszczędzać, ale i dopływy muszą być dobre żeby to się miało szanse porządnie rozkręcić i przynosić konkretny grosz.

A ja dzisiaj odebrałam wyniki cytomegalii i już pierwsze co, to zaczęłam płakać, bo mi źle wyszły i jestem choraaaa. Za pięć minut doczytałam, że zinterpretowałam odwrotnie i obecne to wyszły tylko przeciwciała.
Ech...dzieciaku kochany, mama nie broni - bierz, co tam chcesz z tego mojego organizmu, ale mózg to jednak zostaw matce, bo głupio wyjdzie ;)
 
@anja93 u mnie trochę leci każdego rana, ale to jest nieduża ilość. Aż tak mi się nie zdarzyło. Podpytaj lekarza. Może to chwilowe osłabienie a może jakieś witaminy trzeba dodać.

@Baslan, miło Cię widzieć. Gabrysia da radę, Ty też. Oby ten pierwszy miesiąc przetrwać. Później już bardziej z górki. Ja też zamierzam szybko wrócić do pracy po urodzeniu, bo jesteśmy na etapie rozwijania działalności i trzeba nie tylko oszczędzać, ale i dopływy muszą być dobre żeby to się miało szanse porządnie rozkręcić i przynosić konkretny grosz.

A ja dzisiaj odebrałam wyniki cytomegalii i już pierwsze co, to zaczęłam płakać, bo mi źle wyszły i jestem choraaaa. Za pięć minut doczytałam, że zinterpretowałam odwrotnie i obecne to wyszły tylko przeciwciała.
Ech...dzieciaku kochany, mama nie broni - bierz, co tam chcesz z tego mojego organizmu, ale mózg to jednak zostaw matce, bo głupio wyjdzie ;)
Kochana dobrze rozumiem? Jest dzidziuś w brzuszku? :):):) Gratuluję serdecznie!!! :);):)
 
@Baslan, Dziękuję. Tak, potwierdzam z przyjemnością. :) Siedzi jak złoto (jeszcze nie znam tylko płci) i do końca sierpnia ma przykaz nie ruszania się poza granice brzucha. :)
 
reklama
@Olasec bardzo mi przykro że znowu wszystko wróciło. Umordujesz się niesamowicie. Ja 15miesięcy temu miałam wycinany wyrostek i też w miejscu blizny czuję jakiś nieprzyjemny ból. Mam nadzieję że gorzej nie będzie. No te dwa miesiące szybko zleca jednak mogą być męczące. Życzę Ci aby tak nie było.

@Totois30 wybadali Cię? Nie znaleźli nic wiecej?

@kari21 jak się czujesz? Teściowa już jest?
 
Do góry