reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Kochane nie mogłam zasnąć a mój M padł ,mnie męczy zgaga po lekach ;( a że ni mogła spać to obejrzała przez przypadek jak urodzić i nie zwariować i ryczalam z 50 razy ;( smigam spaciu spokojnej nocki;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doczytałam ze masz bez znieczulenia. Szczerze to mi nawet nie przyszło do głowy męża brac jak narkozy nie ma. Zawsze możesz taksówka wrócić. Ale po serio nic mi nie było, okres mocniej czuje a mam delikatne. W trakcie pamiętaj ze to moment tylko, nic strasznego
Mój mąż to nawet jeździł na pobranie krwi ze mna i mu powiedziałam ,żeby przestał bo to sama mogę zrobić i dlatego on pcha się jechac se mna na ta biopsje i zrezygnowac z delegacji hmmm a teraz do mnie mów jaka ja madralinska i skąd wiem ,ze bolec nie będzie o_O
 
Dziękuje za info, wszystkiego już się można spodziewać.....
A da się to jakoś lekami zbić czy operacja?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, moim zdaniem powinnaś sprawdzić jeszcze co i jak na kolejnej wizycie. Może jakiś słabszy sprzęt był, lekarz mniej doświadczony, itp. Mam nadzieję, że to z tego powodu Maleństwo nie zostalo wypatrzone a rozwija się ładnie w macicy.
A lekarzowi wysylalas wczoraj info o wysokości bety?
 
reklama
✊✊✊ zacisniete powodzenia kochane i milego dnia ;)

Kuzwa niech ten snieg juz zniknie wiosno gdzie ty jestes :errr: zapindalasz okrezna droga :growl::crazy:
 
Do góry