reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Gratuluje :-) :-) super ! Mam przerwę w stymulacjach cyklu juz drugi miesiąc. Wznowie starania za jakiś czas. Na razie próbuje bez wspomagaczy. Miałam jedna iui. Na razie nie wiem czy robić iui czy zbierać na in vitro.
A jesteś dopiero po jednej ? Ja podeszłam do dwóch iui i nawet mąż był za tym , że wystarczy i idziemy krok dalej .. było to dla mnie trudne ale jakoś się przekonałam i nie żałuję ❤ to trzymam kochana za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że nie będziesz musiała iść o krok dalej! ✊
 
reklama
A jesteś dopiero po jednej ? Ja podeszłam do dwóch iui i nawet mąż był za tym , że wystarczy i idziemy krok dalej .. było to dla mnie trudne ale jakoś się przekonałam i nie żałuję ❤ to trzymam kochana za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że nie będziesz musiała iść o krok dalej! ✊
Tylko raz podeszlismy. Myślę że jeszcze spróbujemy jeśli nie uda się naturalnie
 
no ja też spróbowałam drugi raz... ale trzeci nie był na moje nerwy, za dużo emocji, za male szanse w naszym przypadku... no i szkoda pieniędzy zwłaszcza, że nas na ivf stać na jedno podejście - pewnie nas to zrujnuje finansowo, ale czego się nie robi dla małej radości...
 
krótki w ciągu niecałego miesiąca, długi prawie dwa miesiące, w długim wyłącza się naturalne hormony i podaje odmierzone dawki, to trwa niestety, o krótki nie pytałam w sumie... może ktoś inny wie? na pewno na naturalnym cyklu wychodzi krótki, ale u mnie naturalna ovu zdarza się od sasa do lasa... więc nie ma co na nią liczyć...
 
krótki w ciągu niecałego miesiąca, długi prawie dwa miesiące, w długim wyłącza się naturalne hormony i podaje odmierzone dawki, to trwa niestety, o krótki nie pytałam w sumie... może ktoś inny wie? na pewno na naturalnym cyklu wychodzi krótki, ale u mnie naturalna ovu zdarza się od sasa do lasa... więc nie ma co na nią liczyć...
Trzymam za Ciebie kciuki :-) doktor K.pewnie da z siebie wszystko.
 
Dziękuję za kciuki Dr K. jest kochany :) dziś mi powiedział, że endo grube i mam czekać na okres, ale mogę się nie doczekać, bo widzi, że się boje, to na pewno już zaszłam w ciąże i cała procedura nie będzie potrzebna :D jak go nie lubić?
 
reklama
Trzymam za Ciebie kciukasy. Skoro Twój doktor mówi że Endo grubo to może i Ty zaciążyłas "że strachu" przed ifv :)
dziękuję.... a jakby, to niech :) chociaż jak tyle lat nie zaciążyłam to małe widzę prawdopodobieństwo... jednak ktoś te szóstki w totka trafia pomimo, że są małoprawdopodobne więc może ?
 
Do góry