reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Tylko od okolo 2 tygodni mam problem z nocnym polozeniem jej spac , jak przychodzi pora spac , zaczyna mi plakac ale to tak ze szok , wygina sie cala i zanosi , nic na nia wtedy nie dziala nie wiem co robic
 
Hej Natala, Alex już daje powoli popalić wystawia nas na próbę, złości się, tupie nogami także zbliżamy się do buntu dwulatka... Jeśli chodzi o ząbki to ma dopiero 6 wszystkie jedynki, dwójki na górze i czwórki na górze. Na szczęście nam nie choruje. Zaczyna marudzić na wózek wszędzie na nogach chce... Jeszcze nam nic konkretnego nie mówi tylko po swojemu babla.
 
Hej Natala, Alex już daje powoli popalić wystawia nas na próbę, złości się, tupie nogami także zbliżamy się do buntu dwulatka... Jeśli chodzi o ząbki to ma dopiero 6 wszystkie jedynki, dwójki na górze i czwórki na górze. Na szczęście nam nie choruje. Zaczyna marudzić na wózek wszędzie na nogach chce... Jeszcze nam nic konkretnego nie mówi tylko po swojemu babla.
Moja Weronika tak samo robi jak coś nie po jej myśli to tupie krzyczy i nawet potrafi się położyć na podłodze i kopać ... Czasami sił do niej brak .... A w nocy Twój maluch jak śpi ???

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idzie spać miedzi 20-21 zasypia sam w swoim łóżeczku ale co noc budzi się o 4 rano i biorę go do nas do łóżka bo inaczej nie zaśnie budzi się o 7 rano. O 10 idzie na drzemke 1-1,5 i po południu 15-17 śpi. Także nie mogę narzekać. Cieszę się bo od miesiąca nie usypiamy go tylo kładzie się sam i zasypia również sam.
 
reklama
Idzie spać miedzi 20-21 zasypia sam w swoim łóżeczku ale co noc budzi się o 4 rano i biorę go do nas do łóżka bo inaczej nie zaśnie budzi się o 7 rano. O 10 idzie na drzemke 1-1,5 i po południu 15-17 śpi. Także nie mogę narzekać. Cieszę się bo od miesiąca nie usypiamy go tylo kładzie się sam i zasypia również sam.
No moja wlasnie od jakiegoś miesiąca nie chce sama zasypiać i budzi sie sporo razy w nocy i przeważnie 6-7 wstaje i zasypia około 12 i śpi raz z około 2 godziny

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry