reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo trzymam kciuki ciesze się ze w końcu którejś z nas zaswiecilo słoneczko takie chwile nas trzymają w tych staraniach

@marshia jak się czujesz wszystko ok przykro mi ze się nie udało jaki teraz plan, jedziesz do Pasnika?

Mam pytanko do dziewczyn po histeroskopii czy w zaleceniach przed zabiegiem miałyście zrobić ekg? Zrobią mi w przychodni czy musze prywatnie? Mam też zrobić morfologie i grupę krwi ale z tym nie będzie problemu.
 
reklama
Hej! Czy są tutaj osoby które byłyby zainteresowane odkupieniem plastrów chłodzących ?mam ich 4 opakowania po 32 sztuki? Najlepiej sprzedam całość ! chetne zapraszam na prv ! Dodam,ze mój jest uczulony na mentol
 
@iveo gratulacje [emoji8]
@marshia przykro mi [emoji17] ja teraz biore 1x2 clo, lamette zostawilam na nast. cykl i bede brac 1x1 bo wiecej nie mam.
@Lili81 ja mialam dwie histeroskopie i nie mialam ani razu ekg.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lili81 a ja mialam ekg do histeroskopii. Ja zalatwilam przez prywatna opieke zdrowotna.

@iveo gratulacje

Rozlozyla mnie grypa. Nigdy jeszcze tak nie bolaly mnie miesnie :-( maz pojechal po skierowania do in vitro a ja wpakowalam Adrianka do spania i sama sie wygrzewam

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lili81 ja do histeroskopii jak i laparoskopii ekg mialam na przyjeciu do szpitala. Do laparoskopii potrzebne bylo mi rtg pluc.

@iveo trzymam kciuki za pozytywny rozwoj ciazy.

@marshia wiesz ze niestety czasem bywa tak ze im bardziej angazujemy sie w pragnienie dziecka to wtedy tworzy sie ta okropna blokada. Ja tez w kazda ciaze zachodzilam po jednym pyknieciu a kiedy sie staralam i mialam juz drozne jajowody musialam czekac 5cykli.
 
@Lili81 ja do histeroskopii jak i laparoskopii ekg mialam na przyjeciu do szpitala. Do laparoskopii potrzebne bylo mi rtg pluc.

@iveo trzymam kciuki za pozytywny rozwoj ciazy.

@marshia wiesz ze niestety czasem bywa tak ze im bardziej angazujemy sie w pragnienie dziecka to wtedy tworzy sie ta okropna blokada. Ja tez w kazda ciaze zachodzilam po jednym pyknieciu a kiedy sie staralam i mialam juz drozne jajowody musialam czekac 5cykli.

Oh no!!! Ja już nie mam 5 wolnych cykli w zapasie ;)..... za 5 cykli to mi już może mendapauza zagraża ;) ;) ;)
 
Hej Dziewczyny, mam wizyte do Pasnika na 16go kwietnia czy ktoras ma moze wczesniej i chciala by sie zamienic?
Ps. @bertha co u Ciebie??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny, mam wizyte do Pasnika na 16go kwietnia czy ktoras ma moze wczesniej i chciala by sie zamienic?
Ps. @bertha co u Ciebie??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Hejka!! :) stara bida.. ale może za pare dni zacznę antyki a tym samym trzecia procedurę!

Dzwon raz po raz do Łodzi, często się coś zwalnia. Badania już zrobiłaś czy jedziesz bez?
 
reklama
@bertha a czemu Ty nie masz wskazanych szczepień? Czy u Ciebie nie ma podejrzenia mieszajacej immunologii?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry