reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Pychotka! ja w ogole do zurku nie dodaje białej kiełbasy bo nie lubie, zawsze daje jakas podsuszaną kiełbaske i majeranek z cebulką i czosnkiem dusze a potem do garnka! az mi slinka cieknie hehehe

Jak Wasze samopoczucie na końcówce ? :))
 
U mnie na razie w normie, długie spacery, pływanie i fitness ciążowy pomagają pozostać w formie. Brzuch ciąży, ale głownie przy schylaniu sie wiec ograniczam, buty już noszę głownie wsuwane :) Maluszek mocno kopie i szturcha. Termin na 19 kwietnia, mam nadzieję że będzie wcześniej.
 
A ja mam juz dosc...z synem to moglam gory przenosic a teraz kroka bez bolu zrobic nie moge...ale domyslam sie ze moj organizm jest oslabiony po 10 tygodniach lezenia...jutro usg 4d [emoji16]a we wtorek widzimy sie z corcia[emoji7] nie moge sie doczekac a zarazem strasznie sie boje...


 
A ja mam juz dosc...z synem to moglam gory przenosic a teraz kroka bez bolu zrobic nie moge...ale domyslam sie ze moj organizm jest oslabiony po 10 tygodniach lezenia...jutro usg 4d [emoji16]a we wtorek widzimy sie z corcia[emoji7] nie moge sie doczekac a zarazem strasznie sie boje...


Wow to wspaniale, trzymam kciuki i życzę jak najszybciej powrotu do formy! Bardzo zazdroszczę że juz poznasz swoje maleństwo :))))) Zdrówka dla Was :)
 
@minka88 moj synek ma juz 5tyg i 3dni :)

f2wl2n0ae2al606a.png

zrz6j44jmket3kud.png
 
reklama
Synka mam dopiero od tygodnia w domu. Wczesniej byl na oiomie noworodka i jezdzilam do niego codziennie więc pierwsze tygodnie tragicznie zlecialy.
Porod byl cc. Pojechalam na IP z bardzo silnym krwawieniem polozyli mnie na porodowke po ktg najpierw cisza a potem skurcze coraz czestsze.. A mialam szew na szyjce caly czas.

f2wl2n0ae2al606a.png

zrz6j44jmket3kud.png
 
Do góry