reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kur....! Łzy jak grochy mi z oczu lecą i czuję się nieszczęśliwa. Jak ja mam dość siebie z tymi humorami!
Aaaaa. Jestem nieszczęśliwa...
 
reklama
Ja na przemian biorę 50 i 75, przed ciąża 25 eutyrox


hchy9n73v9t77mk2.png
 
dziewczyny czy ktoras z was miala operacje wyrostka robaczkowego przed ciaza? ja mialam w wieku 7 lat. Ostatnio dopadly mnie okrutne bolesci w prawym boku. wyladowalam w szpitalu. Po wyjsciu bole znow sie nasilily przy codzinnych czynnosciach. Moja ginekolog stwierdzila ze to przez zrost wewnatrz ciala po operacji wyrostka ktory sie rozciaga. Powiedziala ze moze mnie do bolec jakis czas ale moze tez bolec do konca ciazy. Kazala lezec przez miesiac narazie. Bol jest bardzo dokuczliwy, utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Nie moge pracowac. Jak cos porobie, to nocami chce gryzc sciany :/ biore nospe max i magnez 3x dziennie wg zalecen. POMOCY
 
dziewczyny czy ktoras z was miala operacje wyrostka robaczkowego przed ciaza? ja mialam w wieku 7 lat. Ostatnio dopadly mnie okrutne bolesci w prawym boku. wyladowalam w szpitalu. Po wyjsciu bole znow sie nasilily przy codzinnych czynnosciach. Moja ginekolog stwierdzila ze to przez zrost wewnatrz ciala po operacji wyrostka ktory sie rozciaga. Powiedziala ze moze mnie do bolec jakis czas ale moze tez bolec do konca ciazy. Kazala lezec przez miesiac narazie. Bol jest bardzo dokuczliwy, utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Nie moge pracowac. Jak cos porobie, to nocami chce gryzc sciany :/ biore nospe max i magnez 3x dziennie wg zalecen. POMOCY
Miałam wyrostek jak miałam jakieś 11 lat, w pierwszej ciąży nic mnie nie bolało, teraz dodatkowo mam Blizne z cesarki i nadal nic nie boli.

oar8yx8d6a2llcco.png
 
reklama
Berek!

Ja się akurat wyspałam. Mocnym snem z głupotami w głowie. Jakaś jestem taka dziś przybita.... Pewnie hormony.... brak słońca i w ogóle...
Czasem chciałabym być już po porodzie z maleństwem u cyca.

Jezu jak mnie od wczoraj boli piśka z lewej strony. Właściwie tak jakby ktoś od czasu do czasu mi przykopał....
 
Do góry