reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Pierwsza - cała ja , druga - cały mąż. Ludzie się nieraz pytają czy napewno siostry bo inne. A ja na to ze jedna po listonoszu [emoji23]

U mnie pierwszy syn to caly mąż a drugi syn ani ja ani mąż hahaha. W dodatku pierwszy to blondyn z prostymi wlosami i niebieskimi oczami i karnacja jak syn mlynarza a drugi szatyn kręcone wlosy, brazowe oczy i karnacja śródziemnomorska hahaha. Dwa przeciwienstwa siebie, podobieństwo znikome xD
 
@Kikiriki2000 witaj, też niedawno dołączyłam do wrześniowej gromadki i też z podobnym pytaniem. No boli ten brzuch, raz mocniej, raz mniej, w różnych miejscach. Też jestem po stracie i wiele objawów, które mogą być normą jest dla mnie niepokojących, ale dziewczyny tu doskonale potrafią dodać otuchy i sensownie wytłumaczyć te ciążowe dolegliwości.
My umówiliśmy się już do poradni adopcyjnej. A tu nagle zonk po 9 latach. We wrześniu będziemy obchodzic właśnie 9 rocznicę wiec prezent mamy wymarzony. [emoji173][emoji173][emoji173]
No to gratuluję z całego serducha ☺
 
U mnie pierwszy syn to caly mąż a drugi syn ani ja ani mąż hahaha. W dodatku pierwszy to blondyn z prostymi wlosami i niebieskimi oczami i karnacja jak syn mlynarza a drugi szatyn kręcone wlosy, brazowe oczy i karnacja śródziemnomorska hahaha. Dwa przeciwienstwa siebie, podobieństwo znikome xD

U nas są podobne. Ale do nas. Młoda jak ja w dzieciństwie. A Zuza identyczna jak mąż jak była malutka . A u Ciebie to widocznie geny po przodkach może :) miałam w szkole koleżankę miała dwie siostry . Jedna blondyna , druga czarna , środkowa jakaś rudawa , i tez niepodobne. A u nas u rodzeństwa to różnie , ja podobna do siostry starszej. Brat z jedna siostra tez podobni do siebie i do taty. Reszta mieszanka :)
 
No Happy to naprawdę się a czekaliście!
Super ze się udało
A w jakim wieku jesteście z mężem?

Ja Ok 1,5 roku czekania, pierwszy był błyskawicznie- postanowiliśmy się starać i okazało się ze jestem w ciąży wiec super, No bez spiny. Potem długo nie byłam gotowa na kolejne i jak dojrzałam to przestało wychodzić... ;) już traciłam nadzieje, na wiosnę mieliśmy przyjść do lekarza z mężem by zacząć szukać przyczyn bo ja już jesienią miałam dola
Ale lekarz mnie wyciszył i dzięki niemu czekaliśmy do wiosny z luzem w głowie
No i na święta tez miałam takie życzenie :) No i w styczniu jak zobaczyłam kreski to uwierzyć Noe mogłam! Oszalałam z radości!
 
U nas są podobne. Ale do nas. Młoda jak ja w dzieciństwie. A Zuza identyczna jak mąż jak była malutka . A u Ciebie to widocznie geny po przodkach może :) miałam w szkole koleżankę miała dwie siostry . Jedna blondyna , druga czarna , środkowa jakaś rudawa , i tez niepodobne. A u nas u rodzeństwa to różnie , ja podobna do siostry starszej. Brat z jedna siostra tez podobni do siebie i do taty. Reszta mieszanka :)

No ja z moim rodzeństwem tez nie jestesmy podobni do siebie :p kazde z nas jest inne :D
Co do młodszego to z karnacja to po mojej prababci ma, ja jak pamiętam to ciemna byla i czarne włosy. Ale ludzie tez sa zdziwieni jak starszy przedstawia brata :p a to wy rodzeństwo jestescie ? Czasem mi sie cisnie na usta ze owszem tylko dwoch różnych ojców ale wazne ze matka jedna i ta sama ;D
 
@kasiaczek89pl chłopaczek i dwie dziewuszki, o jak fajnie się udało.

@Maura89 o to jak mój chrześniak. Ani do mamy, ani do taty. Wszyscy widzimy w nim rysy dziadka. A to przystojniak był. Może i u Was odezwały się geny starszego pokolenia.

@ola-ska i jak tu nie wierzyć w magię świąt.Działa.:)

@GoJ ja wcześniej miałam częste wizyty. Od prenatalnego w 12 tyg. to co miesiąc, czyli w 16tyg. i teraz 21tyg. będzie.
 
reklama
No Happy to naprawdę się a czekaliście!
Super ze się udało
A w jakim wieku jesteście z mężem?

Ja Ok 1,5 roku czekania, pierwszy był błyskawicznie- postanowiliśmy się starać i okazało się ze jestem w ciąży wiec super, No bez spiny. Potem długo nie byłam gotowa na kolejne i jak dojrzałam to przestało wychodzić... ;) już traciłam nadzieje, na wiosnę mieliśmy przyjść do lekarza z mężem by zacząć szukać przyczyn bo ja już jesienią miałam dola
Ale lekarz mnie wyciszył i dzięki niemu czekaliśmy do wiosny z luzem w głowie
No i na święta tez miałam takie życzenie :) No i w styczniu jak zobaczyłam kreski to uwierzyć Noe mogłam! Oszalałam z radości!
Ja 33, małż dwa lata starszy. :) wiek nie ma znaczenia. Ciagle czuje sie mloda i piękna[emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry