reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zanim ten brzuszek bede glaskac to troche trzeba popracowac nad jego miesniami:p
Z ta pielgrzymka super sprawa, dlugo jechaliscie? :) duzo was jechalo?
Jechaliśmy 5 dni... jak właśnie sprawdziłam to było 400km rowerem :p wyjeżdża się w sierpniu przed świętem NMP i wjeżdża do Częstochowy na dzień przed pieszymi pielgrzymkami.
Jechało nas około 50osob... po małe dzieci do osób starszych. Spało się w szkołach lub klasztorach.... najgorszy był chyba dla mnie kask... to czułam się jak debil :laugh2: ale cóż... trzeba było dostosować się do grupy.
W takim razie Asiu ćwicz trenuj aby jajeczka były piękne i powstała z nich piękna para bliźniaków :D
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem zaniepokojona dziś się obudziłam i piżame miałam ubrudzona na brązowo. Tak jak by krew wymieszaną z luteina. Wczoraj pobolewał mnie brzuch. Myślicie żeby jechać do lekarza ?
 
Hej dziewczyny. Jestem zaniepokojona dziś się obudziłam i piżame miałam ubrudzona na brązowo. Tak jak by krew wymieszaną z luteina. Wczoraj pobolewał mnie brzuch. Myślicie żeby jechać do lekarza ?
Kochana plamienia w ciazy ma wiele z nas, sama mialam.do 8 tc. Ja Ci radze zajechac albo do kliniki albo na ip. Ja sama tak robilam za kazdym razem i dzięki temu byłam spokojniejsza. Moze byc wiele przyczyn plamien. Moze byc efektem podraznienia przy aplikacji leku, moze to byc krwiak, plamienis z kosmowki czy tez z niewiadomych powodow. Jesli nie masz skurczy to na pewno wszystko jest ok ale tak jak mowie ja jezdzilam.za kazdym razem i dzięki temu bylam spokojniejsza
 
No jadę na 10 do lekarza . Wczoraj bolał mnie brzuch tak jak na okres a ogólnie gdybym nie była w ciąży to bym miała za 3 dni . No właśnie od tego aplikowania tej luteiny mnie tam boli może coś podraznilam..
 
To sie pakuje. A nie wlasnie sie rozpakowuje, bo do domu wrocilam... w koncu... a teraz sie boje bo pierwszy raz zostalam sama z dzieckiem.

W końcu u siebie! [emoji7] myśle, ze nie ma czego, te kilka miesięcy z mama na pewno zaowocowało nabraniem pewności siebie [emoji4] najważniejsze żeby Zywii się podobało w domku [emoji2]
 
No jadę na 10 do lekarza . Wczoraj bolał mnie brzuch tak jak na okres a ogólnie gdybym nie była w ciąży to bym miała za 3 dni . No właśnie od tego aplikowania tej luteiny mnie tam boli może coś podraznilam..
Bole takie okresowe sa normalne na poczatku ciąży bo tam na prawde wiele sie teraz dzieje. Lutinus tez moze ci wysuszac pochwe, to sa ostre tabletki wiec o jakies zadrapanie nie trudno jeszcze przy ich wymiarach.
 
Kochane ja też wczoraj raczej na 90% podraznam aplikatorem ale dla spokoju właśnie beta i dzisiaj progesteron lekarz dopiero ma wizyty w piątek:/
 
reklama
Do góry