reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nafoczka ja jeszcze pójdę na inne usg. Jutro mam zresztą też u swojego lekarza. Tylko na razie niech po amnio mi trochę ten ucisk zejdzie w miejscu pobrania, bo jakby dziś mi tam sondę przystawili to nie gwarantuję czy bym w zęby nie przyłożyła komu. :D
 
reklama
Chyba z dnia na dzień Maksiu rośnie coraz bardziej :D
received_1665756593478366-449x971.jpeg
_20180426_114315.JPG
 

Załączniki

  • received_1665756593478366-449x971.jpeg
    received_1665756593478366-449x971.jpeg
    80,5 KB · Wyświetleń: 294
  • _20180426_114315.JPG
    _20180426_114315.JPG
    47,9 KB · Wyświetleń: 292
17 mm dzidzi mowi ze 8 tydzien:) pieknie serduszko bije poplakalam sie ojeny jak cudnie :)

Super kochana!!! Gratulacje i niech rośnie pięknie dalej! :*

Cześć dziewczyny, przeszłam z forum październikowych mam na forum po poronieniu;( zabieg miałam 06.04 w 10 tygodniu ciąży. Na kontrolnym badaniu okazało się, ze ciąża obumarła w +- 8/9 tygodniu. Wcześniejsza wizyta nie wskazywała nieprawidłowości, serduszko ładnie biło. Nie potrawie sobie poradzić, po zabiegu wróciłam od razu do pracy aby nie myśleć. Mam 6 letniego syna wiec mam nadzieje, ze jeszcze nam się uda. Jestem przed okresem, od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres. Czekam na @ i na wynik histopatologiczny i wybieram się do lekarza. Po ok 3 miesiącach chcemy ponownie się starać, o ile dostaniemy zielone światło.

Witam cię. Ty przykre, ale każda z nas tutaj wie co czujesz i możesz tu liczyć na nasze wsparcie. Dobrze ze masz synka, na pewno będzie ci troszkę łatwiej. A za chwilę będziecie mogli zacząć starania i na pewno się uda :)

Suuuupeeeer :) ja tez tak chce w poniedziałek. ...

Będzie, będzie, nic się nie bój :*
 
reklama
Do góry