reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Super niech rośnie maluszek [emoji6]ile Ci jeszcze zostało do godziny zero [emoji6]ja też w drugiej ciąży więcej przytulam . Chyba taki urok ale za to szybciej zrzuciłam bo jest co robić przy dwójce [emoji16]

Jeszcze 5 tygodni [emoji6] obyś miała racje z tymi kg hihi [emoji23] a co tam u Was??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Swięta i po już.Byliśmy na wyjeżdzie ,mojej mamie niespodziankę zrobiliśmy.
Dziś ruszam się jak mucha w smole niestety ....
Aga patrzę a towj myszka mała już prawie rok ...oooo mader ależ to zleciało !!!
Basia w którym tc jesteś??? to już ???oooo jaaaaa... zresztą co tu mówić moja Marysia niebawem 2 latka !
 
Co u Was? Jak dzieciaczki?
Mój od około miesiąca wszedł w okres buntu, dokazuje. Czasem nie mam siły ale wiem, że to minie, trzeba przeczekać.
Idziemy w kierunku 5 urodzin! kiedy i jak to przeleciało?!
 
Halo dziewczyny ! szkoda że mało kto tu zagląda...Mnie wywaliło ,nie mogłam się zalogowac ale się udało w końcu.
Żabila co tam słychać? Jak się czujecie brzuchatki???
CO u naszych 5 latków?????
 
reklama
Ja od lipca z dwójka w domu bo Kubę na wakacje nie zapisałam [emoji6] w tym roku tylko do Szczyrku jedziemy na 4 dni bo z Bartkiem to nigdy nic nie wiadomo [emoji12] nie jest takim spokojnym dzieckiem jak K także nie chce nigdzie daleko jechać bo w aucie też potrafi wrzeszczeć [emoji849]
@zabila, jak tam?? Urodziłaś??
 
Do góry