reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

Ja stosuję kremiki i olejki Diagnosis z serii Mamas, są rewelacyjne! Przyjaciółka używała ichh przez całą ciążę i teraz nie ma żadnego śliadu na brzuszku :)
 
reklama
Nie wiem czy jest jakiś sens kupowania musteli skoro w składzie jest na jednym z głownych miejsc parafina. A coś takiego nie ma prawa działać. Będzie nawilżało ale jedynie naskórek ponieważ parafina skutecznie zblokuje przedostawanie się dobrych substancji wgłąb skóry. Jesli o biust Ci chodzi to kup sobie frashe o którym pisałam wczesniej ponieważ ma o wiele lepszy skład niż mustela. Jeśli o uda czy o pupe to super jest serum Vialise :)
 
Hej, a czy któraś z Was jest w stanie mi polecić krem nie bezpośrednio na rozstępy, ale "profilaktycznie"? Chcę zadbać o swoją skórę, zanim będzie za późno :)
 
Mi się wydaje, że to jest sprawa dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu problemów...
 
Zużyłam duże opakowanie Mustela i Bio oil. Teraz będę stosowała Ziaja Mamma mia krem przeciw rozstępom (na dzień) i Babydream dla mamy- oliwka pielęgnacyjna zapobiegająca powstawaniu rozstępów (na noc). :) Zobaczę czy takie zamienne stosowanie przyniesie efekt :)
 
Bylam kilka dni temu w zielarni i poradzono mi na rozstepy w ciazy smarowac olejem z wiesiołka a po odstawieniu juz dziecka od piersi olej z dziurawca. Bede probowac z wiesiolkiem, poniewaz jestem dosc pronatura :)

64mnllgixlfqk8xl.png
 
ooo ja też o nim słyszałam, o tym bio-oilu też wszyscy mówią pozytywnie, też sobie go kupiłam bo nawet ostatnio jak na hybrydkach byłam manikiurzystka na moje spierzchnięte ręce go polecała
 
reklama
Ja kupiłam kremik Frashe. Fajny naturalny skład, który nie uczula i nie szkodzi w żaden sposób mojemu ciału. Mój biust lubi ten krem, bo odwdzięczył się ładnym wyglądem :) moje piersi są jak nowe! Oczywiście besz przesady, nie urosły czy coś ALE... naprawdę lepiej wyglądają
 
Do góry