reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizny po cesarce

Jestem już po wstępnych konsultacjach w gabinecie Efecta w Częstochowie. Pani Doktor profesjonalnie podeszła do sprawy i wytłumaczyła na czym polega zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego. Moje obawy znacznie zmalały i zdecydowałam się na wykonanie tego zabiegu. Z resztą znudziło mi się ciągłe smarowanie blizny różnymi kremami, które tak naprawdę nie dawały oczekiwanych rezultatów. Termin zabiegu mam w przyszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki!
Powodzenia! Daj znac jak efekty :)
 
reklama
Dziewczyny co polecicie na bliznę po cc? Nie mogę lasera, bo mam wadę serca, a chciałabym coś z nią zrobić, bo jest duża i czerwona (jestem miesiąc po cięciu). Słyszałam coś o plastrach silikonowych, skuteczne są?
 
Poczekaj spokojnie to dopiero miesiac!! poza tym planujesz kolejne dziecko?

Ja mialam 2 cc pierwsza 8 lat temu blizna po jakims roku byla kompletnie nie widoczna.Teraz w czerwcu mialam druga ta poprzednis wycieli i mam 1 tez byla dlugo czerwona ale juz robi sie nie widoczna..
Nie szalej poki co bo mozesz sobie wiecej krzywdy narobic.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@miligri
W jakim odstępie czasu po cc stosowałaś te plastry? Czytałam, że należy jak najszybciej. Jednak dowiedziałam się o tym niedawno, bo noe byłam przygotowana do cc i wszystko było dla mnie zaskoczeniem. Również to, że są takie magiczne plastry. Nie wiem czy to coś da jak zacznę ke stosować po 3ech miesiącach od operacji. Czy lepiej żel i wmasowywać by rpzmasować zgrubienia.
 
Dzielnie przyklejam ten sutricon, dzieci już więcej nie planuję, wiec chcę doprowadzić ciało do sensownego wyglądu;). Blizna faktycznie się zmniejsza i już wygląda dużo lepiej.
 
Stosuję od miesiąca maść Cepan. Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona. Blizna blednie i staje się cienką kreską. Nawet bliznowiec się zmniejszył.
 
Na moją bliznę po cc, najlepiej sprawdza się olejek bio oil. Ale trzeba pamiętać, żeby stosować regularnie aby efekt był zauważalny. Jest fajny bo nie śmierdzi, szybko się wchłania więc nie brudzi ubrań.
 
reklama
wystarczy też stosować olejek bio oil i blizny z czasem się zmniejszą, będą bledsze i mniej widoczne. trochę czasu poświęcić, 2-3 razy dziennie stosować i powinno pomóc.
 
Do góry