reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

My dzisiaj byliśmy na zakupach i oczywiście odwiedziliśmy większość sklepów dziecięcych po drodze. Mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił co do tego, że będzie dziewczynka bo do domu wróciliśmy z sukieneczką i kilkoma innymi różowymi rzeczami [emoji3]
 
reklama
Dzidzi bobo możesz spokojnie. Ja co prawda w tej ciąży nie brałam bo nie było potrzeby jak do tej pory ale w poprzedniej ciąży na skurcze takie właśnie co napinaja brzuszek brałam nospe 3 razy dziennie - zalecenie mojego gina.
 
Pomyslicie że oszalalam ale zamowilam album do którego wklejam zdjęcia z usg, zdj brzuszka ,wklejam karteczki z ważnymi dla nas informacjami co aktualnie było dla nas ważne itp i tak kolejna strona powstaje A zaczęłam w 4 tyg ,7 tyg 10 tyg 12 tyg i potem z 16 tyg i tak dalej i dalej :)
Potem będę wklejać miesiąc po miesiącu aż do roku zdj dziecka itp :) taka pamiątka :)
Tyle czasu zastanawiałam się jak ładnie upamiętnić te zdj USG :errr: Zmotywowałaś mnie!
Ściągam pomysł :-p Dzięki :happy:
 

Załączniki

  • 33074637_1248279435305522_1106259863211606016_n.jpg
    33074637_1248279435305522_1106259863211606016_n.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 108
Ale fajnie. Macie tyle zdjęć USG. Ja mam tylko z pierwszej wizyty, ale w środę lekarz to może będzie drugie USG u niego.
 
Dziewczyny mam takie pytanie dosyć dla mnie istotne .
Bo :
Zaczęłam pracę 18 kwietnia i przepracowalam 3 dni i od pon poszłam na L4 od 23.04 .
Problem polega na tym że nie nabylam prawda do chorobowego bo trzeba przepracować 30 dni .
I teraz kto będzie wypłacal L4 ? Zus czy pracodawca?
Zatrudniają ponad 20osob i to panstwowka;)
A jak już to kiedy 10 czy końcem?;)
Może ktoś się zna?

Najlepiej zadzwoń na infolinię ZUS, można anonimowo zadać pytania o swoją sytuację
 
reklama
U mnie to i tak dobrze bo w poprzednich ciążach mam tylko zdjęcia usg z prenatalnych.
Mam pytanie o luteinę, czy wy też macie białe na majtkach mimo że leżycie trochę po aplikacji?
 
Do góry