reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny czy którąś z Was boli miednica? Do tego biodra i kręgosłup że nie da się ani leżeć ani chodzić ani stać? Moje popołudnie i noc to istna tragedia. Przespałam może z 2h:( jak na złość nie miałam paracetamolu choć nie jestem pewna czy by w ogóle pomógł.
Spojenie Ci się pewnie rozchodzi. Probowalas ciepłą kąpiel?
 
reklama
Hej ja dzisiaj też tak mam nie spałam całą noc tylko że mnie boli pod brzuchem i kręgosłup też mi ciężko.jest wstać a najgorzej to.sie obrzucić z boku na bok
 
Hej ja dzisiaj też tak mam nie spałam całą noc tylko że mnie boli pod brzuchem i kręgosłup też mi ciężko.jest wstać a najgorzej to.sie obrzucić z boku na bok

Współczuję:( jeszcze trochę musimy wytrzymać. Ja dzisiaj chyba będę próbowała spać na siedząco może się to uda.
 
Bo w dzień masz rozruszane kości. Miednica przygotowuje sie do porodu a po nocy wszystko robi się zastane i stąd bóle.
 
Dziewczyny czy którąś z Was boli miednica? Do tego biodra i kręgosłup że nie da się ani leżeć ani chodzić ani stać? Moje popołudnie i noc to istna tragedia. Przespałam może z 2h:( jak na złość nie miałam paracetamolu choć nie jestem pewna czy by w ogóle pomógł.
Współczuje :( u mnie nie jest tak źle, kość krzyżowa tylko boli na wieczór albo jak skurcz złapie mocniejszy to promieniuje i potem boli. W ogóle te przepowiadające mnie dręczą coraz częściej albo brzuch twardnieje na dłuższy czas, ciekawe czy faktycznie jeszcze 4 tygodnie szyjka będzie to wytrzymywać ;)
@angela21_21 śpisz z poduszką ciążową? Albo z poduszką jaśkiem między nogami? Mi trochę pomaga na drętwienie wszystkiego w nocy ;)
 
reklama
Ja wzięłam na noc paracetamol i powiem Wam że spałam do 5 bez bólu. Teraz boli ale znośnie na szczęście. Jeszcze tydzień
 
Do góry