reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wczoraj miałam bardzo intensywny dzień, najpierw z synem na urodziny do koleżanki z przedszkola a później kombinowania jak wyciągnąć męża na urodzinowe przyjęcie niespodziankę Dla niego i syna. Ale udało się chłopaki bardzo zaskoczeni gdy zobaczyli rodzinkę w restauracji :) cieszę się że ten dzień już za mną bo dużo konspiracji było i nerwów :) dzisiaj odpoczywam, ładna pogoda więc chyba nad jezioro pojedziemy :)
 
Wlasnie mialam Ci napisac ale zapomnialam. Chyba Ci zazdroszczę tego trzeciego chlopaka :D bylam tak pewna ze u nas tez bedzie 3 chlopak ze ciezki mi sie przestawic. W sobotę jakies tam zakupy dla dziewczynki porobilam z myślą ze może się przyzwyczaję i guzik..
A ja kupilam troszke sukienek z nadzieja o dziewczynce....ehhh teraz bede.musiala .sprzedać..
 
Wczoraj miałam bardzo intensywny dzień, najpierw z synem na urodziny do koleżanki z przedszkola a później kombinowania jak wyciągnąć męża na urodzinowe przyjęcie niespodziankę Dla niego i syna. Ale udało się chłopaki bardzo zaskoczeni gdy zobaczyli rodzinkę w restauracji :) cieszę się że ten dzień już za mną bo dużo konspiracji było i nerwów :) dzisiaj odpoczywam, ładna pogoda więc chyba nad jezioro pojedziemy :)

Ja chcialam meza rodzine do nas sciagnac na urodzinowa niespodziabke dla niego....ale rodzinie nie chce sie tyle jechac do nas.... oczywiscie wymyslaja eleganckie i ladne wymówki.... juz na lipiec
 
@Szalona 29 Ale tu nie chodzi o defekt kosmetyczny (chociaż chyba nikomu nie podoba się wyraźnie spłaszczona główka po jednej stronie, a po drugiej nie), tylko wyraźne ograniczenie ruchowe, które ma niemowlę. Że przekręca głowę tylko w jedną stronę, macha kończynami tylko po jednej stronie itp. Jeśli taka asymetria jest głęboka, to może prowadzić do zaburzeń rozwoju.
 
"Olunia145
Olunia mialam dokladnie taka sama sytuacje corka stala sie synem w polowie ciąży
Ech dla mnie szok i niedowierzanie...już się z tym pogodzilam że bedzie syn. [emoji3]mąż taki uradowany od czwartku chodzi że aż go nie poznaje. [emoji3] wczoraj to nawet nie kiwnęłam palcem w porządkach domowych-wszystko za mnie zrobił.[emoji16][emoji16]
 
reklama
Dziewczyny h&m ma śliczna kolekcje bikini w tym sezonie jak któraś wybiera się na wakacje to koniecznie zajrzyjcie [emoji173]️ ja nie mogę się zdecydować [emoji23]
 
Do góry