reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Podobno po cc mniej tego leci. Hmmm u mnie tak samo nieraz nic a np jak do domu wrocilam to az skrzepy lecialy. Teraz po 2,5 tygodniach prawie juz mi sie skinczylo. Chyba co mialo zleciec to zlecialo. Dobrze ze juz do wagi wrocilam sprzed ciazy xD To chyba te karmienie malego glodomora :)
A jak maleństwo ogólnie :)
 
reklama
Marida wow to szybciutko ci poszło [emoji106][emoji5] ja nie wiem ile teraz ważę, sprawdzę po powrocie do domu [emoji5] ale jest mi dużo lżej więc z 10kg jak nic już przy porodzie zeszło [emoji13]
 
A jak maleństwo ogólnie :)
Kropelki dzialaja na nia wiec w zasadzie kolki przestaly ja meczyc o ile podam lek. Wiec wiekszosc czasu spi. W nocy zje i idzie spac wiec wreszcie w miare sie wysypiam. Wstaje o 1 i 5 w nocy tylko... W dzien tak samo spi nawet wiercenie wiertarka jej nie przeszkadza w scianie (maz ociepla domek) *_* Wczoraj generalne porzadki robilam,obiad itd wprost cudowne dziecko :) zje i idzie spac xD Widac wczesniej jak ja cos bolalo to marudzila i musialam nosic i uspokajac caaly dzien...
 
Kropelki dzialaja na nia wiec w zasadzie kolki przestaly ja meczyc o ile podam lek. Wiec wiekszosc czasu spi. W nocy zje i idzie spac wiec wreszcie w miare sie wysypiam. Wstaje o 1 i 5 w nocy tylko... W dzien tak samo spi nawet wiercenie wiertarka jej nie przeszkadza w scianie (maz ociepla domek) *_* Wczoraj generalne porzadki robilam,obiad itd wprost cudowne dziecko :) zje i idzie spac xD Widac wczesniej jak ja cos bolalo to marudzila i musialam nosic i uspokajac caaly dzien...
To super ze kropelki działają :)
 
Marida wow to szybciutko ci poszło [emoji106][emoji5] ja nie wiem ile teraz ważę, sprawdzę po powrocie do domu [emoji5] ale jest mi dużo lżej więc z 10kg jak nic już przy porodzie zeszło [emoji13]
Ja przytylam 16 kg i zeszlo wszystko. Lekki brzuszek mi wiadomo zostal bo jeszcze macica sie kurczy ale nie ma tragedii za to moment w recach schudlam i nozki polecialy :) a glodna wiecznie chodze *_* i ciagle cos jem i litrami wode spijam xD
 
Ja przytylam 16 kg i zeszlo wszystko. Lekki brzuszek mi wiadomo zostal bo jeszcze macica sie kurczy ale nie ma tragedii za to moment w recach schudlam i nozki polecialy :) a glodna wiecznie chodze *_* i ciagle cos jem i litrami wode spijam xD
Zazdroszczę ja do tej pory nie mogę zrzucić po dwóch ciazach :(((
 
Zazdroszczę ja do tej pory nie mogę zrzucić po dwóch ciazach :(((
Z pierwsza corka to smao mialam. Teraz nawet wiecej obowiazkow mam no i musze baaardzo uwazac co jem zeby mala brzuszek nie bolal wiec wszystko chude gotowane itd wiec kg leca w dol no i dodatkowo sie traci jak sie karmi. Zero slodyczy i czekolad - to mnie w ciazy bardzo gubilo :). Pozwalam sobie jedynie na biszkopty jak mam ochote cukier sobie podniesc xD
 
No tak, ciążowa ślepota ;) Angela jutro wychodzi ;) przepraszam.

Gratulacje zgubionych kilogramów. Też mam nadzieję że szybko mi waga zejdzie bo zdecydowanie za dużo przytyłam.

Jutro do szpitala. Dziś i jutro jeszcze naszykuje w domu jedzenie dla rodzinki, ciuchy dla starszej do szkoły i muszę zrobić dokumenty do skarbówki. Zleci chwila moment. Mam nadzieję że szybko urodzę bo nie zamierzam tam leżeć i czekać na cud że może się coś ruszy. Eyhhhh....
 
No tak, ciążowa ślepota ;) Angela jutro wychodzi ;) przepraszam.

Gratulacje zgubionych kilogramów. Też mam nadzieję że szybko mi waga zejdzie bo zdecydowanie za dużo przytyłam.

Jutro do szpitala. Dziś i jutro jeszcze naszykuje w domu jedzenie dla rodzinki, ciuchy dla starszej do szkoły i muszę zrobić dokumenty do skarbówki. Zleci chwila moment. Mam nadzieję że szybko urodzę bo nie zamierzam tam leżeć i czekać na cud że może się coś ruszy. Eyhhhh....
Kciuki za szybką i szczęśliwą akcje porodową [emoji110][emoji8]
 
reklama
Ja coś czuje ze z mb jednego dnia urodzimy ;) bo i mój mały i jej mała się zdecydować nie mogą żeby wyjść....
 
Do góry