reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was przechodziła przeziębienie w ciąży? Byłam u lekarza. Mam stan podgorączkowy, ból gardła, katar i potwornie boli mnie głowa. Lekarz przepisał mi Panadol 4x 1-2 tabl. Czy któraś z Was brała Panadol w ciąży? Trochę się boję, ale chętnie bym wzięła bo mi głowa pęka :(
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was przechodziła przeziębienie w ciąży? Byłam u lekarza. Mam stan podgorączkowy, ból gardła, katar i potwornie boli mnie głowa. Lekarz przepisał mi Panadol 4x 1-2 tabl. Czy któraś z Was brała Panadol w ciąży? Trochę się boję, ale chętnie bym wzięła bo mi głowa pęka :(
Panadol = paracetamol. Wolno.
Ja miałam brać 4 x2 paracetamol.
Przy gorączce 38.6 I ogólnym osłabieniu organizmu.
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was przechodziła przeziębienie w ciąży? Byłam u lekarza. Mam stan podgorączkowy, ból gardła, katar i potwornie boli mnie głowa. Lekarz przepisał mi Panadol 4x 1-2 tabl. Czy któraś z Was brała Panadol w ciąży? Trochę się boję, ale chętnie bym wzięła bo mi głowa pęka :(
Panadol możesz wziąć, jest bezpieczny. A lepiej wyleczyć niż ma się skończyć na antybiotyku. Herbata z cytryną i miodem, syrop z cebuli, chlebek z czosnkiem i ciepłe łóżeczko! Zdrówka życzę!
 
Ja brałam po 4tym tygodniu kilka razy. Tamtum verde na gardło ale nie za często tez możesz. W aptece są syropy dla kobiet w ciąży i tabletki na gardło. Możesz tez lipomal dla dzieci pić. Mniej szkody zrobi ten panadol niż gorączka i stan zapalny, który się rozwija. Nie martw się nic dzidzi nie będzie :)
 
Tak kusicie tymi dopplerami, że sama mam ochotę wyciągnąć swój, w końcu próba nic nie kosztuje :p Ale u mnie to dopiero 9+2, a mam dużo tkanki tłuszczowej w tym rejonie, więc rozsądek mówi, że nie ma sensu się w ogóle nastawiać. W dodatku mój sprzęt nie jest jakiś super. Szybciej niż po pierwszym trymestrze nic nie usłyszę.

Irytują mnie mdłości. Nie są mocno męczące, nie wymiotuję, ale za trzy tygodnie mam kolejny egzamin z angielskiego i przy dziecku powinnam łapać wolne chwile na naukę, a nie mogę się skupić :/

Zważyłam się rano i od początku ciąży nie przytyłam jeszcze nawet pół kilo :) Bardzo się cieszę, bo czasem sobie pozwalam na dodatkowy posiłek czy słodycze i bałam się, że dzisiaj waga będzie już na plusie.
 
Ostatnia edycja:
Tak kusicie tymi dopplerami, że sama mam ochotę wyciągnąć swój, w końcu próba nic nie kosztuje [emoji14] Ale u mnie to dopiero 9+2, a mam dużo tkanki tłuszczowej w tym rejonie, więc rozsądek mówi, że nie ma sensu się w ogóle nastawiać. W dodatku mój sprzęt nie jest jakiś super. Szybciej niż po pierwszym trymestrze nic nie usłyszę.

Irytują mnie mdłości. Nie są mocno męczące, nie wymiotuję, ale za trzy tygodnie mam kolejny egzamin z angielskiego i przy dziecku powinnam łapać wolne chwile na naukę, a nie mogę się skupić :/

Zważyłam się rano i od początku ciąży nie przytyłam jeszcze nawet pół kilo :) Bardzo się cieszę, bo czasem sobie pozwalam na dodatkowy posiłek czy słodycze i bałam się, że dzisiaj waga będzie już na plusie.
Mnie wlasnoe tez dziewczyny kuszą detektorem tetna i juz pisze po kolezankach, czy ktoras ma pozyczyc :)
 
reklama
Tak kusicie tymi dopplerami, że sama mam ochotę wyciągnąć swój, w końcu próba nic nie kosztuje :p Ale u mnie to dopiero 9+2, a mam dużo tkanki tłuszczowej w tym rejonie, więc rozsądek mówi, że nie ma sensu się w ogóle nastawiać. W dodatku mój sprzęt nie jest jakiś super. Szybciej niż po pierwszym trymestrze nic nie usłyszę.

Irytują mnie mdłości. Nie są mocno męczące, nie wymiotuję, ale za trzy tygodnie mam kolejny egzamin z angielskiego i przy dziecku powinnam łapać wolne chwile na naukę, a nie mogę się skupić :/

Zważyłam się rano i od początku ciąży nie przytyłam jeszcze nawet pół kilo :) Bardzo się cieszę, bo czasem sobie pozwalam na dodatkowy posiłek czy słodycze i bałam się, że dzisiaj waga będzie już na plusie.
Mnie mdłości się skończyły już w tym tygodniu i staram się jeść więcej, ale nie tyje nic mimo że apetyt mam większy. W dodatku nawet waga troszkę (1 - 1,5kg) spadła. Ale spokojnie. Jeszcze zdążymy przytyć :)
 
Do góry