reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży??

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2018
Postów
2
Hej, potrzebuję porady kogoś kto może miał podobnie i rozwieje mi wątpliwości... Okres spóźnia się 8 dni, chwilami mam bóle jak na @ i cały czas chodzę sprawdzać czy nie dostałam, ale nie. Zrobiłam wczoraj po południu test, a wynik byl negatywny. Chwilę po tym mialam uczucie jakbym miala metal w ustach. Czekam więc dalej, ale no w ciąży niby nie jestem, a okresu nie ma. Nie czuję żebym miała jakiekolwiek objawy na ciążę, może jest mi cieplo, ale nie mam podwyższonej temperatury, nic więcej. Z partnerem wspolzyjemy normalnie i jesteśmy przygotowani na to, że dziecko może się pojawić. Choć już rok i zawsze okres jest jak trzeba, no oprócz w styczniu mialam podobną sytuację okres spóźnial sie 10 dni i kolejnego rano chciałam zrobic test ale okazał się zbędny i może teraz też zaraz dostanę, ale stresuje się.. Na 2 dni przed planowaną @ oddawalam krew w stacji krwiodawstwa. Czy to może powodować opoznienie okresu? I czy gdybym byla w ciąży to przy oddawaniu krwi by tego nie wykryli?? Bez problemu moglam oddać, usłyszałam, że mam bogactwo hemoglobiny 14,2 . Proszę o jakieś rady, doświadczenia swoje, panikuje, że coś ze mną nie tak...
 
reklama
reklama
Hej jeżeli kreska druga jst ledwo widoczna wręcz pod kontem niektórym minęły. 2 tyg od prawdopodobnego zapłodnienia co myślicie?? Do planowanej @ zostało 6 dni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Hej :) Widać już pęcherzyk płodowy. Za dwa tygodnie do kontroli i lekarz będzie chciał porównać to usg z tym co będzie robione za dwa tyg. Przyznam,że był bardzo zachowawczy, na zasadzie fajnie fajnie ale trzeba poczekać... ;/
Ja też byłam w 5 tygodniu było widać maleńki pęcherzyk jutro mam kolejna wizytę i mam nadzieję że będzie już serduszko widać
 
Hej jeżeli kreska druga jst ledwo widoczna wręcz pod kontem niektórym minęły. 2 tyg od prawdopodobnego zapłodnienia co myślicie?? Do planowanej @ zostało 6 dni
Ja miałam ledwo widoczna kreskę 5 dni po spodziewanej @, następny test zrobiłam dwa dni później i kreska była już widoczna powtórz test za kilka dni. Moja blada kreseczka wyglądała tak
 

Załączniki

  • IMG_20180502_150357.jpg
    IMG_20180502_150357.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Jeżeli jesteś jeszcze przed terminem miesiączki to oczywiście, że jest blada. Nie mogłaby być wyraźna, bo jeszcze za wcześnie!:) Najważniejsze, że jest druga kreska, a jej intensywność zależy od tego ile ma ciąża. Twoja jest wcześniutka więc ta kreska jest blada


Zrobiłam jeszcze jeden test nie ma nawet śladu 2 kreski nie rozumiem już sama
 
Do góry