reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Hej, ja dopiero pierwszy raz tu pisze. Mam 38 lat, pierwszy raz w życiu jestem w ciąży, zaszłam w nią w 1 cyklu
i mam sporego mięśniaka. W 28 dc miałam brązowo-szare, skąpe plamienia. Byłam pewna, że to @ się zaczyna więc zupełnie się nie przejęłam. Ale @ się nie rozkręciła następnego dnia tylko plamienie zaczęło zanikac więc zrobiłam testa. Jak zobaczyłam 2 kreski na teście to byłam w szoku, następnego dnia powtorzylam i to samo. Nie dowierzajac zrobiłam test z krwi i wyszło w piątek 1776. Jeszcze nikt nie wie, Panie z forum jesteście pierwsze :-) Kiedy powinnam iść do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny z jakich miast jesteście? Kto planuje ciąże na NFZ prowadzić? Trochę się waham bo poprzedniego gina na NFZ to takiego fatalnego miałam ze masakra. Podczas mojej wizyty kapcie sobie kupował...

Ja jestem z centrum Polski. Do gina będę chodzić na NFZ bo wiem.jak prawdopodobnie będzie wyglądać ta ciąża i wizyty u gina w zasadzie tylko dla odhaczenia są mi potrzebne. Będę prawdopodobnie dość częstym pacjentem patologii ciąży, a że szpital w którym mogę rodzic znajduje się 70km od miejsca zamieszkania to nawet nie mogę wybrać gina, który tam pracuje chyba, że bym do niego dojeżdżała. Wiem jak wyglądały poprzednie ciąże i serio ostatnie 2 miesiące to nawet swojego gina nie widziałam bo bez sensu było chodzić na kontrolę skoro np 2 dni wcześniej puścili mnie że szpitala A na wypisie, że za tydzień znów mam się zgłosić do szpitala [emoji6]
 
Hej, ja dopiero pierwszy raz tu pisze. Mam 38 lat, pierwszy raz w życiu jestem w ciąży, zaszłam w nią w 1 cyklu
i mam sporego mięśniaka. W 28 dc miałam brązowo-szare, skąpe plamienia. Byłam pewna, że to @ się zaczyna więc zupełnie się nie przejęłam. Ale @ się nie rozkręciła następnego dnia tylko plamienie zaczęło zanikac więc zrobiłam testa. Jak zobaczyłam 2 kreski na teście to byłam w szoku, następnego dnia powtorzylam i to samo. Nie dowierzajac zrobiłam test z krwi i wyszło w piątek 1776. Jeszcze nikt nie wie, Panie z forum jesteście pierwsze :-) Kiedy powinnam iść do lekarza?
Jeżeli beta jest powyżej 1000,to juz mozna spokojnie isc na wizytę!

Gratuluję:-)
 
Ja jestem z centrum Polski. Do gina będę chodzić na NFZ bo wiem.jak prawdopodobnie będzie wyglądać ta ciąża i wizyty u gina w zasadzie tylko dla odhaczenia są mi potrzebne. Będę prawdopodobnie dość częstym pacjentem patologii ciąży, a że szpital w którym mogę rodzic znajduje się 70km od miejsca zamieszkania to nawet nie mogę wybrać gina, który tam pracuje chyba, że bym do niego dojeżdżała. Wiem jak wyglądały poprzednie ciąże i serio ostatnie 2 miesiące to nawet swojego gina nie widziałam bo bez sensu było chodzić na kontrolę skoro np 2 dni wcześniej puścili mnie że szpitala A na wypisie, że za tydzień znów mam się zgłosić do szpitala [emoji6]

Co się działo w poprzednich ciążach?
 
Co się działo w poprzednich ciążach?
Ciąże wysokiego ryzyka ze względu na moj stan zdrowia. Kontrolnie kładli mnie co jakiś czas do szpitala. U mnie jest duże ryzyko śmierci wewnatrzmacicznej w ostatnich tygodniach więc też ciąże rozwiązywane planowo 2 tygodnie przed czasem i już na rozwiązanie czekałam w pierwszej ciąży 6 tygodni w szpitalu a w drugiej 3.
 
Witajcie
Nie zaglądałam chwilkę a tu tyle nowości
Najpierw gratuluję i witam nowe przyszłe mamusie[emoji16]
Któraś z Was pytała w którym dn.cyklu zaszlyśmy więc u mnie po wcześniejszych badaniach paskami owulacyjnymi wyszło na 16dc przy 30-dniowych cyklach.
Jeśli chodzi co u mnie hmm nic nowego po za mdłościami teraz już nawet w dzień nie tylko rano, tkliwość piersi, c.d. stanu zapalnego pochwy(tantum rosa, lakto waginal, vagosan ), na czczo Euthyrox, pod język luteina.
Dzisiaj byłam w pracy 8-14 masakra myślałam, że nie dam rady bolała mnie głowa, nudności i jeszcze ten mój stan zapalny po prostu boskooo [emoji33]
Odliczam dni do 30.05 wizyty też się stresuję, bo na usg kilka dni temu tylko pęcherzyk ciążowy
Przeświadczona moim styczniowym poronieniem w prawie 13 tyg, gdzie już słyszałam serduszko i tetno małej jestem pełna obaw. ,Powtarzam sobie, że muszę myśleć pozytywnie - chociaż i tak czasami mnie ponoszą emocje. Miłych snów dobranoc[emoji137]
 
reklama
Ja spod Krakowa aktualnie. Zamierzam znaleźć właśnie na fundusz ginekologa. Do tej pory chodziłam prywatnie w Rzeszowie, najlepszy gin do tej pory, ale przecież nie będę teraz jeździć taki kawał, bez sensu. Także jakbyście miały kogoś godnego polecenia z Krakowa, to chętnie poczytam opinie :)
A,dokladniej to z kad jestes? Bo ja tez z pod krakowa i ginekologa mam na nfz. Prowadzil mi ciaze i do niego nadal bede chodzic
 
Do góry