reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki :) dawno sie nie odzywalam bo przy dzieciach ciężko znaleźć wolną chwilę ... Szaleństwo od rana do nocy teraz lobuzy jedza obiadek i bedziemy szli na plac zabaw :) u nas starania odkładamy jednak na przyszłość ...
 
reklama
@patuśka hej:* sluzymy rada. @Cleopatra_83 szalona:D super! @porcelana jeszcze raz zapytam, po co w ogole bierzesz acard? Lutke jak juz dziewczyny pisaly po potwierdzonej owu najlepiej przez gina:)
Dosyć często mi krew z nosa leci. Jak brałam kiedy byłam w ciąży to się nie zdarzało, a teraz średnio co drugi dzień to mam. Poczytałam dużo naukowych publikacji na ten temat i poza tym Acard bardzo dobrze wpływa na ukrwienie macicy. Dawka 75 mg jest bezpieczna dla każdego.
 
@patuśka, @Karinettka witajcie.
Chyba padlło mi na rozum, byłam pewna, że beta będzie większa i jak zobaczyłam dziś wynik to zaczęłam panikować :baffled: odbija mi już :baffled: nigdy tak nie miałam. Tak się boję, że będzie powtórka.... staram się pozytywnie myślęć pozytywnie.....Ale strach wygrywałao_O
 
@Cleopatra_83 procentowo to raczej nie wyjdzie dwa razy tak samo. A jeszcze jak będziesz na dalszym etapie to im bliżej ósmego tygodnia, tym wolniej rośnie a nawet spada. Zawsze będą różnice. Lęk też będzie, ale wrzucaj go tutaj, skubańca jednego, będziemy przeganiać. :)
 
Dziewczyny! Jestem juz ponad 2 tygodnie po zabiegu. Dzis zrobilam bete bo wlasnie czekam na wizyte kontrolna u mojego gine. Czy to mozliwe ze mialam wlasnie owulacje lub ja mam? Bo objawy jak zawsze przy owulacji do tego eksplozja w dolmej czesci brzucha. Nie boli ale eksploduje. Beta spadla do 1,7.
 
reklama
Do góry