reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W sobotę jak byłam na IP to lekarz kazał sprawdzić betę. Dziś już nie jadę do szpitala, bo w sumie po co... Zobaczymy jak będzie rano. A Ty plamilas czy krwawilas? U mnie to wygląda jak okres....
Ja plamilam ale rozne historie byly, niektórym dziewczynom podpaski az przemakaly i wszysrko było ok. Mozesz mieć krwiaka np
 
:no: u mnie nie jest dobrze; sobotni transfer odwołany, a ja leżę w szpitalu z hiperstymulacją , powiększonym jajnikiem i na całe szczęście niewielką ilością płynu w macicy.Ból brzucha przeraźliwy... a mój M nie chce już słyszeć o in vitro:realmad:jedyne pocieszenie zostaje w zarodkach co by się ładnie dzieliły,wczoraj dzwonili z laboratorium i z13 komórek nadawało sie 8,ale 6 zaczelo sie ladnie dzielic a na te dwie czekamy,tylko aby do 5 tej doby dotrwało jak najwięcej...brak słów mi dzisiaj...a miało być tak pięknie....
@Megi1985@ kochana to teraz dbaj o siebie i niech lekarze że Tobą należycie zajmą.
Kurczę ja to aż tak się nie znam na tych hiperkach ale po 13 jajkach aż taka...
A za maluchy 3mamy cały czas mocne ✊✊✊✊✊
Walcz Kochana ❤❤❤
 
Nic się nie stało:). Przyznam się, że jak w miarę zaakceptowałam, że nie będziemy mieć dzieci, to mi lżej na sercu.
Kurs adopcyjny mamy za rok w kwietniu.
Czy możesz mi napisać na priv gdzie robicie kurs? Jesli nam się nie uda ostatecznie mieć dzieci dzięki in vitro, to też wejdziemy na ścieżkę adopcyjną. Dlatego zastanawiam się, który ośrodek jest godny polecenia.
 
Hahaha Justin, to przed nastepnym transferem na.naturalnym idz na disko, dolacz whisky, po ktorym sie dzieja naturalne cudy i gotowe:D
Już mówiłam mężowi, że może za bardzo się spinamy, cuda wianki a tu trzeba pójść na żywioł. :p mój mąż się tylko martwi, że ja bym chciała rude dziecko a że on ciemne włosy, ciemne oczy, to zaraz każdy się zorientuje. ;-)
 
reklama
Czy możesz mi napisać na priv gdzie robicie kurs? Jesli nam się nie uda ostatecznie mieć dzieci dzięki in vitro, to też wejdziemy na ścieżkę adopcyjną. Dlatego zastanawiam się, który ośrodek jest godny polecenia.
Nie wiem skad jestes ale jak kiedys szperalam na ten temat to podobno Wroclaw jest dobry na adopcje, ze to wszystko tam trwa krocej. Bron Boze osrodki katolickie
 
Do góry