reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A no tak... Przepraszam zapomniałam [emoji14]
A ty jak tam się czujesz? Co u Ciebie słychać? :D
Nic nie szkodzi :) jednak trochę czasu minęło :D u mnie wporzadku. Dzisiaj rozpoczelam 34 tydzień wiec blisko do końca :) dużo leżę bo zrobiło się ciezko od 30tc ale nie jest źle, w poniedziałek się dowiem czy czeka mnie cesarka, a w czwartek czy szyjka się dalej skraca. Czeka mnie tydzień ważnych wiadomości :)
 
Nic nie szkodzi :) jednak trochę czasu minęło :D u mnie wporzadku. Dzisiaj rozpoczelam 34 tydzień wiec blisko do końca :) dużo leżę bo zrobiło się ciezko od 30tc ale nie jest źle, w poniedziałek się dowiem czy czeka mnie cesarka, a w czwartek czy szyjka się dalej skraca. Czeka mnie tydzień ważnych wiadomości :)
W takim razie trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze :)
Czekamy na małą Alicję :)
 
Cześć [emoji3] moge sie tu podpiąć ?
Tez jestem mloda mamą [emoji4] urodzilam synka dwa miesiace przed 18 urodzinami [emoji4] teraz ma juz 4 lata, a my z partnerem staramy sie juz kilka miesiecy o rodzeństwo dla niego [emoji4]
Ja urodziłam 3 msc przed 18, moja mała ma za niedługo 4latka i jestem w 6 MSC ciąży :)
 
reklama
Mas prawo do swojego zdania. Jeżeli kobieta w wieku 23 lat ma 3 dzieci , piękny dom , dwa samochody szczęśliwa rodzine psa i trzy koty [emoji28] uważasz że to patologia ? Robienie dzieci na 500+ i jest bezradna życiowo ? U mnie pierwsze dziecko było wpadka , a dwójka była świadomie zaplanowana. Znam przypadek mamuśki w wieku 28 lat , która ma dwójkę dzieci mieszka w kamienicy i liczy grosz do grosza utrzymuje się tylko z zasiłków ale na papierosy zawsze ma. Każdy ma swoje priorytety w życiu. Dla mnie osobiście ważna jest rodzina , miłość i stabilność finansowa. Wszystkie te kwestie u siebie zaliczam na 5+. Nie mam sobie nic do zarzucenie. Tobie proponuje abyś nie wrzucała wszystkich do jednego worka. To nie jest tak ze każda młoda matka to zło i cierpiące dzieci. Pozdrawiam


ckai9jcgk2p5w1e9.png

Moge sie domyslac ze Agnieszce chodzilo o to że malo ktora mama w tak mlodym wieku jest juz samodzielna osoba ze stabilna sytuacja finansową....bo ile osob tu ma
.....tutaj cytuje Ciebie " piekny dom" ktorego sama sie dorobila..... albo wsponie z facetem sie dorobiła....? W wieku 18 lat w naszym kraju sie jeszcze szkole kończy, wiec malo realne by ktoras pracowala i super zarabiala by juz dom miala i 2 samochody i psy i koty :)
Chyba ze ma sie bogatych rodzicow, albo bogatego faceta, ale to nie swiadczy o naszej zaradnosci..i niezaleznosci finansowej.....tylko o zaradnosci naszych rodzicow bądź tego " bogatego" faceta z ktorym dziecko mamy....
Nie chce bronic Agi, bo kazdy decyduje sam o swoim życiu.. i nie ma prawa " z gory" Was oceniać.
Sama marzylam juz o dzidziusiu w wieku 20 lat...ale mieszkalam u rodzicow.... z bratem w pokoju... ja nie zarabialam na stałe... uznalam ze warunkow nie mam ani mieszkaniowych ani finansowych......
W pierwszym poscie na tym forum bylo 26 lat wiec sie kwalifikuje jako mloda mama :) hehe ...:)
Sytuacja przez 6 lat sie o tyle zmienila, ze skonczylam studia, wiec moglam sie poswiecic calkowicie dziecku ...wyszlam za mąż, mialam stala prace.....bylismy wtedy z mezem na swoim wynajmowanym.. ale juz nie u rodziców..bylismy samodzielni

Teraz juz na swoim i 3 dzidzia w drodze :)

Co do slowa " dojrzalosc" w wieku 18 lat myslalam ze wszystkie rozuny zjadlam.... pisze tutaj o sobie
Ze 3 lata pozniej uwazalam sie za dojrzala, ale powiem Wam że z perspektywy czasu..jak patrze wstecz.....to inaczej sie na to wszystko patrzy...
Tak czy inaczej powodzenia bo latwo nie bedzie :)
 
Do góry